Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondtátok utoljára a...

Mikor mondtátok utoljára a szüleiteknek, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki és mit gondol erről.

2018. ápr. 21. 13:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

1-2 hete, mondta az unokájának hogy mennyire szereti, és engem is és mondtam hogy én is, ez anyukám volt .

Apukám meg gyakran mondja talán neki is 1 hete.

Amúgy érzem alapból is hogy szeretnek, de jól esik szerintem az embernek hallani felnőtt fejjel is.

2018. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Igen, ez nagyon szép dolog, és valóban jól esik hallani, mindegy milyen életkorban vagyunk. 🙂


De amire én kíváncsi vagyok, az az hogy mi szülők, mikor és hányszor halljuk ezt a gyermekeinktől.

És hogy miért nem mondja némelyik gyermek az édesanyjának és édesapjának azt hogy “szeretlek.” ?

2018. ápr. 21. 13:21
 3/30 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, annak ellenére hogy nem ápolnak rossz viszonyt egymással !
2018. ápr. 21. 13:22
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondani kell null 24 ben,hanem tettel ki mutatni,a szavak semmit se érnek tettek nélkül.
2018. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindenki ilyen érzelgős. Mi sem traktáljuk egymást ilyesmivel, de mindannyian tudjuk, mert érezzük. Nem mondogatni kell, hanem éreztetni.
2018. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
24 eves leszek, 22hetes kismama vagyok es minden alkalommal mondom anyukamnak amikor tehetem !:)
2018. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Melcsike91 ***** válasza:
65%
En gyakran mondom a szuleimnek hogy szeretem oket, es minden lehetseges modon ki is mutatom. Ugy gondolom, hogy nem lehet elegge megkoszonni azt, hogy felneveltek es szerettek. Gyerekkent nem tunik annyira fontosnak hogy kimutassuk, elmondjuk az erzeseinket, de ha az ember maga is szulove valik megvaltozik a nezopontja. Biztos vagyok benne, hogy ont is eppugy szeretik a gyerekei mint, on oket csak epp nem szavakban mondjak el.
2018. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Fogalmam sincs, nem emlékszem. Szeretjük egymást, de sose mondjuk ki. Nekem személy szerint nem is hiányzik.
2018. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6-os ! Boldog és egészségben teljes babavárást kívánok !

7-és ! Nagyon szépen megfogalmaztad a válaszod !

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. 🙂

2018. ápr. 21. 14:21
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Huhh, max kisbaba koromban, én nem vagyok ilyen, a család se. Szerintem a hideg is kirázna, ha valaki mondná családon belül...Mondjuk én puszit se adok sose, megölelni is csak apámat szoktam néha.

Különbözünk, ez az egy biztos.:DD

2018. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!