Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem undorító dolog így beszéln...

Nem undorító dolog így beszélni valakiről? Miért ilyenek egyes szülők?

Figyelt kérdés
A "kedves" szülők csak úgy emlegetik egymás között a menyüket, hogy a "R.b.n.c", amire elvileg nincs más okuk azon kívül, hogy elvált anyukaként ment hozzá a fiúkhoz és idősebb nála pár évvel. Oké,hogy nem örülnek neki,de ez akkor túlzás szerintem.Már többször hallottam,hogy teljesen átlagos szövegkörnyezetben is ezt a szót használják, pl."Ma láttam a szupermarketben a R-ot", " A R lesöpörte a teraszt", stb, szinte csak előtte használják a nevét.

2018. ápr. 21. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ugye te vagy a meny? Nem irigyellek. Undoritó dolog. A közelükbe se mennék. Jobban is jár az ilyen,mert velem rossz róla tesz,és nem teszi ki az ablakba a mondókámat,h kit rib .cozzon le. Állj ki magadért,aztán többet ne menj a közelükbe.
2018. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi honnan tudjuk? Nem ismerjük egyik felet sem. Lehet, hogy igazságtalanok, lehet hogy igazuk van. Mindenesetre ők valamiért ezt gondolják róla.
2018. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a meny, csak beszélő viszonyban vagyok a házaspárral,így gyakran hallom és kicsit kiakasztott,hogy ilyen általánosan használják.
2018. ápr. 21. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Tudtommal szólásszabadság van.
2018. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
És miért állsz velük szóba? Én nem beszélek olyan emberekkel, akik így vélekednek másokról. Meg a trágárul beszélőkkel sem.
2018. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

S mi van akkor ha az "anyukán" már átment a fél város és csak azért van a fiukkal, mert kell egy férfi, aki ellátja őt és a gyermekeit?

Mi van akkor ha csak kihasználja és a férfi túl naív?

Mivan ha közben megcsalja?

Mi van akkor ha a nő is kibeszéli őket?


Kétoldalú az érem. :)

2018. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Primitív mérgező emberek.

Ha csak nem feltétlenül szükséges, ne tartsd velük a kapcsolatot.

2018. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aranyos121 ***** válasza:
31%
ÁLLTALÁBA egy szülő se szereti a gyereke párját mert félti hogy kihasználja..inkább csak elfogadják de nem szeretik..a legtöbb esetben ez van
2018. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
De igen, undorító, viszont nem túl ritka.
2018. ápr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Az, de te se szóltál rájuk, ugye?
2018. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!