Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfájóbb dolog amit a...

Mi a legfájóbb dolog amit a családod okozott neked?

Figyelt kérdés

Írdd oda a korod is, és hogy sikerült-e túllépni rajta...

Köszi ha válaszolsz



2018. márc. 10. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Elfordultak tőlem, hazugnak neveztek miután egy ismerősünk megerőszakolt és tőlük kértem segítséget. Nem, nem tudtam túllépni rajta. Senkiben sem tudok megbízni.
2018. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Alkoholismus agresszió. Nem részletezném. 18 évesen egy böröndel jöttem el,nem vártam meg h agyonverjenek. Pszichoterapeuta segitsegé kellett. És még igy se ment a feldolgozás teljesen. :(
2018. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Elfordultak, hülyének, hazugnak neveztek éveken át.


Mikor el kellett költöznöm az exemtől, mindannyian simán végignézték, hogy ha nem fogad be egy barátom, akkor a híd alá megyek maximum, mert albérletem akkor még nem volt.

2018. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
28 vagyok, azóta két országgal odább élek, és jó, ha 7-8 havonta hazamegyek, de azt is, mert"muszáj".
2018. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Testi erőszak, kb 5 alkalommal... mar 15 ev telt el az utolsó alkalom óta, de a mai napig emlékszek rá es képtelen vagyok megbocsátani. Teljes szívemből gyűlölöm ezt a családtagomat.. es ezen nem tudok túljutni. Próbáltam pedig. N 30
2018. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

egy fájdalmas válás. 1 éven keresztül üvöltöttek és jelentgették fel egymást ami miatt lelki roncs lettem... apámat egyszer felhúztam és nagyon megvert. Már túlléptem rajta. Apámmal azóta nem beszélek, anyára még mindig haragszok de tiszta lappal keztünk

20/L

2018. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Apám egy alkoholista volt, anyám meg nem lépett le mellőle így 18 éven át napi szinten terrorban és megaláztatásban éltem. Később is hiába költöztem el, az egész otthoni hangulat rányomta a bélyegét a mindennapjaimra. 26 voltam mikor végre megdöglött apám, azóta sokkal felszabadultabb és boldogabb ember vagyok.


A legfájóbb valahol az, hogy apám soha nem kapta vissza azt a rosszat, amit velünk tett. Egyszerűen egyik délután lefeküdt aludni és nem kelt fel többet.

2018. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám lelépett amikor egyéves voltam. Előtte agyba főbe verte az anyámat aki éjszaka szokott elfutni hálóingben velem a karján. Később előkerült : bűncselekmény rendőrség , börtön , pszichiátria, zabigyerekek később majd meghalt. Anyám kölcsönök és reménytelenség.
2018. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!