Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összeereszthető-e...

Beni567 kérdése:

Szerintetek összeereszthető-e a konzervatív nagymama és a velem azonos nemű párom egy ballagásnyi időre?

Figyelt kérdés

A konzervatív nagymama már többször kifejezte nemtetszését. Ha viszont megmondom neki, hogy inkább ne jöjjön, menni fog a balhé, mind az ő, mind az anyukám részéről.


Szerintetek?

18/F


2018. ápr. 27. 19:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én se tudom, ki pontozgat itt le, nekem eddig mindegyik válasz hasznos volt :(
2018. ápr. 27. 22:14
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Le van kakilva, csak sajnálom a százalékomat, amikor értelmes választ adtam. :D Remélem megoldod az ügyet.
2018. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,gondolom annak nehezebb,akinek az édesanyja.

De igenis neki kell megmondania,kiállni a saját anyja elé!

Apukád is elmondhatja a véleményét,de anyukád anyja,így neki kellene helyretennie ezen a téren!


Az jó,ha legalább a szüleiddel nincs gond ilyen téren.


Ha esetleg mégis meghívjátok,azt tanácsolom,hogy hívd meg a barátodat is!

Nem tudom,hogy ismeri-e a barátodat,látta-e már.

Ha nem akkor azt is mondhatod,hogy "csak egy barát".

Aztán,hogy ő ebből mire következtet,nem kell vele foglalkozni.

2018. ápr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%

És amúgy az fontos, hogy együtt nézzenek téged?

Mármint ilyenkor rohadt sok ember van, nagyidnak fel se tűnne a párod, ha máshol áll.


Vagy lesz utána valami ünneplés?

2018. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Az nettó hülyeség, hogy a vénasszony előtt ne viselkedjetek egy párként. Itt nem neked, hanem a nagymamádnak kell alkalmazkodnia. Ha erre nem képes, akkor egyértelműen ne hívd meg. Ha ő csak feketén és fehéren képes látni a világot, akkor állítsd te is hasonló szituációba: megszoksz, vagy megszöksz. Ne gondold túl. A te napod, a te életed, a te boldogságod. Azért az dicséretes, hogy kitartasz mellette, én már a kapcsolatot sem tartanám vele, ha egyetlen rossz szava is lenne.
2018. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!