Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudna mondani valamit a...

Ki tudna mondani valamit a férfi testbeszédről?

Figyelt kérdés
férfi alatt 30-as férfit értek!
2010. jún. 13. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

ha üvöltözve, hangosan tagad, akkor nagyon hazudik és súlyos vétkek/szakíto ok miatt

ha az orrát piszkálja mikozben beszél, vagy bármilyen pótcselekvései vannak, akkor kényelmetlenül érzi magát a kérdéstől

ha muszájból kajál(tehát nem éhes és nagyon kívánja valahogy a tejbegrízt)akkor tudja, hogy szexelnie kell veled, de alig menne, mert ma már hokizott/vagy egyéb

egyenlőre ennyi jut eszembe

2010. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

ja és még:

amikor a páromnak írt az exe sms-t és kérdeztem ki írt, akkor a válasz: "egy munkatársam"

de amikor haverja írt, ugyanerre a kérdésre nevet mond.

tehát, ha általánosan fogalmaz, nem konkrétan, akkor füllent

2010. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
férfi testbeszéd alatt a vonzalmit értem. hogy hogyan mutatja ki ha valakihez vonzodik.
2010. jún. 13. 15:52
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

bocsi, hogy megint én: de:

azt mondják, egy hazugság annál hihetőbb, minél részletesebb

tehát, ha nagyvonalakban mond el vmit, vagy ha a részletekbe belebonyolódik, akkor is kamuzik

ezért az én párom komolyan ilyenkor csendkirályt játszik!

2010. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ha kényelmetlenül érzi magát potcselekvés pakolászik.mikor egy nővel beszél,az minek tulajdonithato be?
2010. jún. 13. 15:54
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

ja akkor bocsi az eddigiek miatt

vonzalom: felhív, sms-t ír, keresi a társaságod, sokat beszél, futtatja magát, ilyenek

ki lehet próbálni olvastam valahol:

ha egymással szemben ültök egy vendéglátó helyn, akkor szépp lassan told felé, ami hozzád tartozik pl.pohár

ha a srác, vissza tolja, akkor tartja a lépést, ha oldalra eltolja, akkor zavarja, ha köztetek van vmi és közeledbe akar férfőzni

2010. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

a pótcselekvés a feszélyezve érzi magát dolog

nem titkol nagy bűnöket, csak kicsiket

pl hu véletlen rájött, hogy izzadságszagú,

vagy olyan apróságok, amiket nem kell tudnod, de neked nem tetszene ő szerinte

2010. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

a 15:56-os kommentből lemaradt a 3.

tehát ha visszatolja, akkor tartja feléd a 3 lépés távolságot.

2010. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

potcselekvés pakolászik.mikor egy nővel beszél,az minek tulajdonithato be?

és nem végig néz a szembe ,ikor beszélek hozzá,de ha ő beszél hozzám akkor végig rám néz? ez mi?

2010. jún. 13. 16:01
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Ha az én párom mélyen a szemembe néz, hamiskásan hunyorog,akkor általában pénzt kér sörre. Ha halálosan szenvedő arccal a homlokát dörgöli, akkor ma sem lesz szex.Ha a szokottnál gyorsabban bújik ágyba, előbb mint én, akkor reménykedhetek.


35/N

2010. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!