Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is haragudnátok a párotokra...

Ti is haragudnátok a párotokra ezért?

Figyelt kérdés

Párom tizenvalahány éve elvált a feleségétől, már felnőtt gyerekeik vannak.

Tegnap a nő kórházba merült és a párom ma többször is hívta telefonon, meg is látogatta és már előre szólt nekem, hogy holnap is be egy hozzá. Nektek ez nem és ne rosszul?


2018. ápr. 28. 20:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne ezért haragudni? Elvégre még is csak a gyerekei anyjáról van szó. Szólt neked előre hogy meglátogatja, szóval nem a hátad mögött sunnyog. Nem értem a problémád.
2018. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha súlyos a dolog, akkor teljesen természetes. Vagy ha kevésbé súlyos, akkor sem kell ezt túl komolyan venni.


Tudok olyanokról, akik elváltak, a férfi újra házasodott és simán tartja a kapcsolatot a volt feleségével, nagy közös ünnepi étkezésük is volt a volt: új feleség, férj, volt feleség, 1. házasságból született "gyerek"... közös programok, stb. Valaki tartja a kapcsolatot az exével, csak szétmentek, mert valami miatt nem működött. Attól még aggódhat érte.

2018. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy haragudnék... A gyermekei anyja, akivel évekig együtt élt s bizonyára nem utálják egymást, kórházban van... Miért ne látogathatná meg? Gondolom, a gyerekei látogatásakor is volt valami kis kapcsolat, nem vált teljesen idegenné, ami nagyon remek, a gyerekek ne szenvedjenek az egymást utáló szülők miatt.


Ha nincs okod a féltékenykedésre, ne féltékenykedj. Tizensok éve elvált és veled van, mi kell még? Egy, az életében bizonyos fontosságot betöltő embert látogat elesettségében. Rendes fickó ez alapján.

2018. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ugyanis ez nem azt jelenti, hogy tőled megvonja a figyelmét vagy valami. Szerintem, teljesen normális, hiszen van közös múltjuk, gyerekeik. Nem kell minden elvált párnak utálnia egymást. Nagyon büszke lehetsz a férjedre, hogy meglátogatja és előtte szól is neked. Nem sok ilyen férfi van manapság. :)
2018. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Jól éppen nem esne, de nem haragudnék rá, nem tenném szóvá.
2018. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Én simán felajánlottam ilyen helyzetben, hogy mondja meg, mit van szükség (fiai vannak), bevásároltam, ami kellett a kórházba, főztem is neki... El se tudnám képzelni, hogy emiatt féltékeny legyek.
2018. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Mivel egy ex nem ellenség, hanem csak átminősült töltetű emberi kapcsolat, így ezen berágni igencsak az énség és az egoitás elkapatása lenne. Azért mert x éve belátták, hogy nincs közös dolguk már egymással párkapcsolati jelleggel, az nem azt jelenti, hogy egyből utálkozniuk is kellene.
2018. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne haragudni,a gyerekei ANYJA. A gyerekeihez se menjen be?
2018. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy haragudnék érte. Természetes emberi gesztusnak tartanám.
2018. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Az én feleségem is 17 évvel ezelőtt kulturáltan vált el a férjétől, és a közös fiúk miatt barátságban maradtak.

Én teljesen természetesnek vettem, és nem volt gondom vele amikor a volt férje meglátogatta a kórházban amikor a lányunk született. Azon sem akadtam ki, amikor a feleségem látogatta meg amikor a volt férjének a felesége volt szülni. Nem járunk össze, de ha valami rendkívüli esemény van akkor megadják a tiszteletet egymásnak.

39/F

2018. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!