Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti haragudnátok a párotokra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmmm hmmmm kérdése:

Ti haragudnátok a párotokra, ha most mondaná el hogy "megcsalt"?

Figyelt kérdés

Most leszünk 4 éve együtt. Volt egy hónapos időszak amikor nem voltunk együtt de folyamatosan írogatott(hozzáteszem én vetettem véget a dolognak) de én leépítettem. De a sors valahogy úgy hozta hogy megint összejöttünk. És akkor elmondta, hogy amikor nem voltunk együtt ő lefeküdt egy másik csávóval, ezzel még nincs is semmi gond. Illetve hát na...

Szóval elmondta, és amikor meglátta rajtam a legkisebb jelet hogy én lehet, hogy ez miatt nem jönnék vele össze, akkor kitalálta azt, hogy csak szívat, hogy nekem is "fájjon". De most így majd 1 év után csak így snasszul egy sima beszélgetésbe benyögi hogy amúgy mégis igaz. Amúgy 21/F Ő 20/L


Átvert, vagy megcsalt, ki ahogy és minek nevezi. Gonosz dolog szerintem, de mi a ti véleményetek?


Ja, és ő ezzel nem is foglalkozik, mintha már "kit érdekelne" dolog lenne.



2016. dec. 21. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

a csaj simán szánalmas!

én hagynám

2016. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyébként, ha jól megvagytok, most már tényleg kit érdekel?


sőt, ha nem voltatok együtt, igazából meg se csalt de mindegy :)


akkor nyilván ezzel tompította a helyzetet, mert nem szerette volna ha emiatt borul a kapcsolat és ezért nem jössz vele össze, de ennyi idő után már úgy érezte, hogy elég stabil a dolog annyira, hogy be lehet nyögni ...


ennyi idő után egyébként a helyében már nem mondogattam volna a dolgot, de lehet így könnyebb neki hogy tiszta víz van a pohárban, de nagyon ne hepciáskodjál e miatt, mert te építetted le, nem voltatok együtt amikor mással volt, úgyhogy tulajdonképpen sok számonkérni való sincsen


legyetek boldogok, ne rágjatok már ilyen régi sérelmeket, az nem visz előre :) csak hátra, de arra meg minek menni

2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok együtt, te szakítottál vele, lekoptattad mikor próbált beszélni veled. Annyiból hibás hogy nem kellett volna hazudnia, de azon kívül nem hiszem hogy pont neked kéne megsértődnöd..
2016. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte véleményeket ! :D
2016. dec. 21. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
annyi idő eltelt már... ki nem szarja le mi volt akkor? még ha ténylegesen meg is csalt volna (ami nem történt) akkor is valamiért melletted van a jelenben élj tekintve hogy ez aztán tényleg nincs már hatással a kapcsolatotokra... esetleg mond neki hogy ez neked kényes téma vegyen legyen szíves kicsit vissza azt kész probléma megoldva
2016. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne megcsalás, ha együtt sem voltatok?
2016. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!