Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban vannak összeve...

A családotokban vannak összeveszések a nyaralás miatt?

Figyelt kérdés
Apuka ide menne, anyuka oda, a kamaszok inkább a haverokkal stb. stb. Nálatok ki adja be a derekát?
2010. jún. 13. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nincs! Én megyek, a fárjem marad. Aztán ha futja még, ő megy és én maradok.
2010. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki oda megy lehetőségeken belül ahova akar. Nem kötelező együtt nyaralnunk. Utoljára kb 10 évesen volt, de szerintem akkor is itthon maradhattam volna ha akarok.
2010. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nincs pénz , gond megoldva
2010. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, én szívesen elmennék Görögországba de a bartnőm nem hajlandó felszállni.. replülőre, mondta hogy menjünk horvátországba de nekem meg nincs kedvem oda menni.
2010. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem megyünk nyaralni, mert 1. nincs rá pénz, 2. nem adnának annyi szabit. Szóval nincs összeveszés, pedig szívesen veszekednék rajta...
2010. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Irigyellek, hogy ilyen hatalmas problémáitok vannak, amikor más meg éhen halni készül..
2010. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk csak azon vannak veszekedések,hogy mi a fenéből rakjunk kaját a hűtőbe hónap végén...Szóval nálunk nincs ilyen probléma.
2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

én anno mindig örültem, ha anyám elvitt vhova nyaralni. legyen az balaton, vagy erdély, vagy görögország. mertem volna pofázni, jó dolgomban olyan fülest kaptam volna, amit megérdemlek...

ha valaki ilyen jól áll anyagilag, akkor kössetek kompromisszumot. egyik évben ide mentek, másik évben meg máshová.


egyébként ha a barátom felajánlja, hogy menjünk valahova, és még pénzem is van rá, vagy épp olyan jó arc, h kipótolja a hiányzó összeget, akkor menjünk. ha együtt vagyunk, akkor akárhol jól tudjuk érezni magunkat.

2010. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk gyerekkoromban nem volt ilyen soha, mert megvolt a jól megszokott nyaralóhelyünk a Balatonon, mindig oda mentünk. Egyszer elmentünk családilag Olaszországba, abból sem volt vita, örültünk, hogy tudunk menni. Kamasz koromban volt olyan, hogy én nem akartam menni, de egyedül meg nem akartak itthon hagyni (15 évesen). Egy évvel később már ebből sem volt gond. Szüleim nyaralni mentek, én meg fesztiválozni.


Most már felnőtt vagyok, nincs kivel vitázni, mert egyedülálló vagyok :) Haverokkal megyek Balatonra, ezen nem volt mit vitázni, mert csak annyi volt a lényeg, hogy megfizethető legyen, és hogy együtt menjünk :)

2010. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Nyílván más dolgokon is veszekedtek. A nyaralás ajándék az élettől. Meg kell becsülni. Vegyétek hálával, örömmel, szeretettel.

2010. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!