Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól számít valaki lustána...

Mikortól számít valaki lustának? Van lusta ember a családotokban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én lusta vagyok.

Szeretek sokáig aludni, és minden melóban(otthoni) olyan nehezen indulok be... munkahelyen meg én vagyok a hajtóerő.

Otthon vagyok lusti. Nekem is ciki, de ez van.

2011. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itthon én is lusta vagyok nagyon, egész nap a gép előtt ülök, néha még akkor is ha ezer dolgom lenne, nem tanulok, később meg kapkodok hogy behozzam (bár még nem lett belőle bajom, jól tanulok, szóval...), a házimunkát van hogy napokig halasztom, sőt olyan is van hogy szerencsétlen macska csak órákkal később kap kaját, mert reggel nem jutok el a konyháig se...
2011. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is lusta vagyok. Itthon vagyok és nehezen veszem rá magam dolgokra. Amikor voltak programjaim sokkal jobban betudtam osztani az időmet. Most csak alszok, gépezek semmi extrát nem csinálok.
2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom mindenki lusta. Csatlakozok én is. A leglustább :D
2011. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37


Detto, csak nekem kutyám van, meg két gyerekem. Néha este 5-re van kész az ebéd. A kutya néha nem kap enni. a gyerekeket nem viszem ki az udvarra, mert olyan nehéz őket felöltöztetni, meg mindent kitalálok, ami miatt kellemetlen, és két órát elvesz az életemből. Reggel nem kelek fel a gyerekek előtt nekiállni akármit is csinálni.A gyerekeknek meg megy a mese, és, ha írok, mint most, és odajön, elküldöm, hogy anyának dolga van. Amíg dolgoztam, nem voltam ilyen, bár akkor meg nem kellett háztartást vezetnem.

Szégyen, csak véresen őszinte akartam most lenni.

Amúgy szerintem azon múlik, hogy serdülőkorban milyen az ember, nemrég láttam erről valami műsort, hogy az ég bele az agyba, amit kamaszként megszokik, és az irányítja később az életét, ha nem is mint tett, de mint vágy biztos.

( a gép nem engedte, hogy azt írjam, megszok. Tényleg úgy helyes, hogy megszokik?)

2011. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért az öszinteségért mindenkinek adtam egy zöld kezecskét:)

Régen szerintem én voltam a világ leglustább embere. Csak bulizni jártam, itthon egy szalmaszálat nem tettem volna keresztbe.

Ez akkor változott meg, mikor terhes lettem a lányommal. Gyerek mellett muszáj volt szorgosnak lennem.

Egyvalamiben azért mai napig az vagyok: nem viszem minden nap sétálni a babát csak hétvégente. Ennek az az oka, hogy hiú majom vagyok, smink nélkül ki nem teszem a lábam az utcára még a boltig sem. Ez 2 órát vesz igénybe és általában semmi kedvem hozzá fogni. Lehet nyáron más lesz, de ebben a hidegben inkább otthon maradok. Hát, én sem vagyok tökéletes...:)

23/N

2011. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, nekem sincs kedvem rengetegszer sminkelni, megfésülködni, meg normálisan felöltözni hogy elmenjek boltba, ilyenkor szoktam kaját rendelni... Ez megint csak a lustaság jele, inkább többet fizetni az ebédért/vacsoráért, mint felállni és összeszedni magam..
2011. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én is csatlakoznék a kis csapatból. Tipikus halogató vagyok, van, amikor vmi olyan munkát kéne elvégezni, amihez nagyon nem fűlik a fogam, minden mást csinálok helyette... vagy épp hogy csak ülök és bambulok magam elé órákig... :P.
2011. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bátyám a leglustább,annyiból áll az élete hogy felkel,fél métert megy a számítógépig és egész nap ott ül kivéve amikor a mosdóba megy ki de a kaját is nekünk kell beszervírozni a szobájába mert ő nem ér rá kijönni érte...:D
2011. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az anyósom új férje.

Én még egy ilyen lusta palit nem láttam. Egész nap alszik , vagy eszik. Ja és dohányozni is szokott, miközben a családjának sokszor nincs mit enni.

nálam itt kezdődik a lustaság és nem ott ha valakinek épp nincs kedve főzni vagy boltba menni. Mert ez mással is előfordul

2011. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!