Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már ilyen a családotok...

Történt már ilyen a családotokban? 3 évig nem beszélt velem az apám.

Figyelt kérdés
Nem sajnáltatni akarom magam, stb., csak kíváncsi vagyok. Minden ok nélkül egyszer csak nem kezdett velem beszélni apám, egyszer másfél évig, 16 éves koromban, aztán rövid időre kibékültünk, és újra nem beszéltem velem 1 év 2 hónapig. Hallottatok már ilyenről?
2011. okt. 2. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 20 éven keresztül alig beszéltem az apámmal, ha néha igen, akkor is csak felületesen pár percig. Mondjuk nekem annyira nem is hiányzik.
2011. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de azóta kibékültünk,más kérdés h ti nem vesztetek össze így elég érdekes a dolog :/
2011. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én már több éve nem beszélek anyámmal...
2011. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nahát, érdekes, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Ti mi miatt nem beszéltek? Én a mai napig nem tudom az okát, ez a legdurvább. Csak úgy egyik pillanatról a másikra. Amúgy ha épp jóban vagyunk, akkor minden stimmel, jól elbeszélgetünk.
2011. okt. 2. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes ha nincs rá ok!? Lehet hogy ö tud valamit amit te nem,és azért nem érdekled? Talán nem is az apád?
2011. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudom az okát, hogy miért nem szólt hozzám soha (ha ritkán becsúszott némi kommunikáció, azt is én kezdeményeztem) de őt személyesen nem is kérdeztem meg erről. Anyukámat kérdeztem régebben, ő azt mondta, hogy azért, mert apám fiú gyereket szeretett volna. Én elfogadtam ilyennek, amilyen, de attól még apámként tekintek rá.
2011. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen. gyerekkorom óta játszotta velem azt, hogy megsértődött és nem állt velem szóba. elöször csak napokig...aztán hetekig...aztán hónapokig... végül 4 évig nem beszéltünk, pedig 1 fedél alatt élünk a mai napig. idén nyáron szólt hozzám újra...de csak azért mert anyum folyamatosan nyaggatta emiatt. 26/nő
2011. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nahát, utolsó 26/N: nagyon megleptél! Szinte szóról szóra ugyanaz a történeted, mint az enyém. Te hogy bírtad? Én viszonylag jól, csak anyumat sajnálom, őt kikészíti a dolog.
2011. okt. 3. 09:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem beszéltem a szüleimmel 1 éve. Összevesztünk, de bízom benne, hogy az idő mindent megold,lehiggadunk, és minden jó lesz.Ha valami van, hívjuk egymást, de ez olyan 2-3x alkalom volt.
2011. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk sok gond volt régebben is, de a párkapcsolatnál döntöttem úgy, hogy nem hagyom magam rángatni többet. Nem fogadták el a párom, mondtam nekik, hogy nézzék jól meg, gondolják át, mondják el, mi a baj, segítünk rajta. Ők azt mondták, csak az a gond, hogy ő a párom, nem tudnak rá rosszat mondani, csupán nem tetszik nekik, válasszak mást. Figyelmezettem őket, ha továbbra is gorombák lesznek vele, engem is elveszítenek, eltűnök az életükből, mert elegem van ebből a "én többet érek, mint a többi" hozzáállásból, nem fogták fel.

Ekkor elköltöztem, és azóta nem keressük egymást. Fura, de most jobban érzem magam, a költözést követő évek sokkal szebbek és nyugodtabbak voltak nekem is, és az azóta létrejött családomnak is. Nem is terveztem, hogy változtatok a kialakult helyzeten.

2011. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!