Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom anyja féltékeny rám?...

A párom anyja féltékeny rám? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Gyakran mondja, ha átmennék a páromhoz, hogy most ne menjek mert ő pihenni akar. ( közben nem is zavarjuk, mindig csendesek vagyunk).

Minden költséget ( mozi, vacsi) megfelezünk a párommal, de ha az anyjától arra kér pénzt ami velem kapcsolatos, azt mondja: most nincs, nem ad..

néha ezen összevesznek, kiabálnak és olyankor olyanokat mond az anyja: hogy bezzeg a kis barátnőddel nem beszélsz így.

Ja és azt mesélte a párom, hogy mióta ismer engem az anyja azóta elkezdett fogyókúrázni és felnőtt fejjel elkezdett egy tanfolyamot csak úgy hirtelen ami nagyon hasonlít a szakra amire én járok ( csak nem fősuli hanem valami fizetős tanfolyam).


2018. máj. 5. 11:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Nem féltékeny,hanem riválist lát benned.Feltűnt egy nőstény,aki elakarja rabolni a kicsikéjét.Elég gáz gondolkodásmód.
2018. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez még semmi. Az én férjem anyja valóban féltékeny volt rám és ennél sokkal durvább dolgokat csinált. Lehet, tényleg zavarjátok néha, nem kell mindenfélét mögé látni.
2018. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
Eleg sokmindent tudsz tenni. Onthetsz ra savat, agyon utheted, elashatod, vagy akar meg is beszelheted vele.
2018. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
A párod anyja egy legendás lény, akit sokan csak úgy neveznek, hogy az ANYÓS. Az anyós mindig kavar valamit a háttérben (vagy sütit süt), remek érzelmi manipulátor és mindig próbára teszi a hőst. A régi mesékben ők a sárkányok, tőlük kell a királyfinak megmenteni a királylányt.
2018. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

azt hittem csak akkor hívják anyósnak ha már megvolt az esküvő.

De köszi a válaszokat!

2018. máj. 5. 12:14
 6/35 anonim ***** válasza:
43%
Tudom hogy a mai világban nagy divat a pc (politikai korrektség), de az anyós az mindig is anyós, nem kell szépíteni a dolgot.
2018. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem, csak tele van veled a hócipője.

Sok mindent tehetsz ellene:

Kevesebbet jársz át és elhiszed, hogy van akit zavar ha egy idegen (igen, neki az vagy, nem ő választott téged, nem ő hív magához) lebzsel a házában.

Csendesen is lehet zavarni.

A pici fiacskája nem anyucitól kér pénzt a barátnő moziztatására, vacsiztatására, hanem megemeli a hátsóját és megkeresi rá a pénzt (gondolom, ő is felnőtt már, mint te, legalábbis papíron)

Nem kiabál és veszekszik az anyjával, hogy nem finanszírozza a barátnőzést, hanem megkeresi rá a pénzt.

Ha meg nem, akkor nincs mozi megy vacsi.

Ja, és azt is mesélik emberek, hogy vannak akik elkezdenek fogyózni és felnőtt fejjel tanfolyamra járni csak úgy hirtelen és sajnos az ilyen tanfolyamok többsége fizetős.

De ez ellen is tehettek: ti kezdtek el dolgozni, anyuka pedig felmond a munkahelyén, beiratkozik fősulira, ti eltartjátok és kérés nélkül adtok neki pénzt, ha mozizni vagy vacsizni akar a barátjával.

2018. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
18 évesen az egyetem melletti munkából tartsuk el magunkat amikor a kedves “anyós”-nak milliós fizetése van?
2018. máj. 5. 13:14
 9/35 anonim ***** válasza:
78%
És neked mi a franc közöd van ahhoz, hogy az aktuális palikád anyjának mennyi fizetése van? Ja, és miért is lenne pont rád féltékeny egy sikeres nő?:D Ne hidd már azt, hogy körülötted forog a világ, és bármilyen ténykedése veled van összefüggésben...:DD
2018. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%

Középkorú fonnyadásnak indult banya.

Erre jössz te, a hamvas, fiatal szépség.

Hiába van milliós keresete, fogyózik, tanul, esélye sincs újra fiatalnak lenni.

Érted már?

Kerüld, ahogy tudod.

Ez a típus sosem törődik bele az öregedésbe, mindig minden fiatalt utalni fog és utánozni akar.

2018. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!