Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kovetkezmenyei vannak...

VerO76 kérdése:

Milyen kovetkezmenyei vannak annak ha egy apa a 4 eves kisfiat tudatosan az anyja ellen forditja? (az oviban surgetik h uj pszichologushoz kell vinni de az meg 3 het. )

Figyelt kérdés
2 eves koraban kezdodott. A kisfiam boldog es kiegyensulyozott volt.majd a sogorom a kozelunkbe koltozott. O zsarnok volt a gyerekem apjaval is azelott. Hosszu tures utan kirobbantam. Az exem nem vedett meg. A gyerek akkor siras nelkul figyelt bennunket.vegig hallotta hogy miket mondott ram ami rola szolt...majd ezutan egyik vasarnap elvitte hozza a fiam.aki amikor visszahozta hozzam az apja azt mondta nekem,hogy gonosz. Kerdem ki gonosz? Azt valaszolta anya. Azt is megkerdeztem ki mondta. A valasz a kersztapja neve volt akinel voltak. Szetvaltunk.haza koltoztunk a szuleimhez.az apja meg kozeledett hozzam...erezni lehetett azt ahogy a testvere es az anyja ellenem befolyasolta. Majd egy fiatal no elbolonditotta. A sogor baratnojenek a baratnoje. Azutan hogy osszejottek a kisfiam elmobdta nekrm,hogy apa azt mondta ram hogy csunya...elinditottak egy lavinat. A gyerek azota lelkileg es testileg bantalmaz .engem is a szuleimet. Uj pszichologushoz kell vinnem. Ezt kertem az oviban. Akarhanyszor vissza hozza az apja negativ iranyba valtozik. Erzeketlen es kozombos lett holott nem ilyen volt. Az apja tudja hogy mit nem szeretek.ismeti a gyengeimet es ezeket felhasznaljak ellenem. Mire kell szamitanom?mindent eddig is megtettem.ezutan is... Ez egy eletre szolo kuzdelem lesz? Belekoptek a levesembe. Tudjam be ezt elozo eletbeli karmanak? Vagy tenyleg vannak ilxen emberek akik a tetteikert nem felelnek?

#anya #gyerekvedelem #lelkivilag helyreallitasa
2017. jan. 26. 11:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elirtam. Az oviban kérték.nem en kertem.
2017. jan. 26. 11:38
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyámügy. Ez nem normális egy ilyen emberhez nem engedném a gyerekemet mert tönkreteszi.
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg megváltoztatni a láthatással kapcsolatos dolgokat? Kérj felügyelt láthatást, menj be a gyámügyhöz, beszélj, intézkedj, állj a sarkadra.
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyámügy. Ez nem normális egy ilyen emberhez nem engedném a gyerekemet mert tönkreteszi.
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg megváltoztatni a láthatással kapcsolatos dolgokat? Kérj felügyelt láthatást, menj be a gyámügyhöz, beszélj, intézkedj, állj a sarkadra.
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyámügy. Ez nem normális egy ilyen emberhez nem engedném a gyerekemet mert tönkreteszi.
2017. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg megváltoztatni a láthatással kapcsolatos dolgokat? Kérj felügyelt láthatást, menj be a gyámügyhöz, beszélj, intézkedj, állj a sarkadra.
2017. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Főleg ne higgy az előző életed karmáiban! Ezzel a kisfiadnak is ártasz. Ahogy írták, menj a Gyámügyhöz.
2017. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A gyerekjoletissel errol mar sokszor beszeltunk. O egy ferfi pszichologust ajanlott mert a no nem volt eredmenyes es szerinte egy egeszseges ferfi peldat is kapna egyben. A sport amivel meg probalkozok. Ott plusz levezetne az indulatait feszultseget.. mivel hogy sok torodest figyelmet kap tolem visszaszokott lendulni. Viszont utana megint elviszi es nekem megint ketdenem kell mindent visszarendezni a kis lelkivilagaban. Kihivas is egyben de iszonyat faraszto. Az elozo pszichologus utalt arra amit en is megfigyeltem h olyankor visszaesik a fejlodesben is...amugy elitta felig az eszet es a fu szivas is ratett errw nala viszont a csaladtagjai alapjaraton ilyenek. Megis ami megnyugtato hogy szeretik a kisfiut de engem teljesen kizartak szamjztek a csaladbol mert oszinten kialltam magamert. Hat ez van.ok a kepmutatokat reszesitik elonybe akik az orruknal vezetik oket ugy hogy eszre se veszik. Pl.tudja hogy engem bantott h minket sose vitt el kirandulni.sot csak egyszer setalt velunk de az is azert mert egy alberletet neztunk meg. Emiatt talan vagy azert mert a lany nagyon ugyesen megjatsza magat neki,tehat mar azonnal becsben aztan mar gorogtengerpartra is elvitte. Micsoda csaladapa. Ugye?
2017. jan. 26. 15:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Muveszetterapiaval kinezilogussal is segitek magunkon,a lelki vilagunkon a pszichologuson kivel. Nehezsegekkel meg lettem aldva. Nem adom fel. Addig nem nyugszok amig ujra boldog lesz ami sajnos mar nem biztos mert ugy erzem ez az idoszak nyomott hagy benne. De abba nem torodok be hogy ilyenek a csaladtagok. Ez nem igazsagos. Velem akartak kitolni de arra nem gondoltak hogy a gyereknek mekkora serulest okoztak. Azzal nyugtatott egy regi osztalytarsam hogy a fiaval o is hasonloan jart aki 9 eves korara felfogta az egeszet es mar soha nem akarja oket latni. Mar 20 eves a srac es meg a szulinapi koszontojukre se valaszol az apjanak a facen.
2017. jan. 26. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!