Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a férjetekkel,...

Mit csinálnátok a férjetekkel, ha a szemetekre vetné, hogy ő tart el? Mit tennétek vele?

Figyelt kérdés

Mondanátok neki, hogy akkor most számoljon?

Benyújtanátok a számlát?

Elvégeztetnétek vele a házimunkát minden nap keményen?



Vagy ha mindezeket megtagadja dacból, és erre durván visszatámad?


Mit reagálnátok?



2018. máj. 9. 17:37
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Elmennék dolgozni!
2018. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
67%
Miért, a férjed tart el? Akkor a helyedben magamba szállnék.
2018. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
85%
Hát.. én elég feminista nézeteket vallok. Szerintem egy nő menjen el dolgozni de egy férfi is ugyanúgy segítsen a házimunkában. Ha babával vagy otthon az más. Akkor tahóság volt tőle.
2018. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
72%
Minden tiszteletem azon nőkè, aki melò mellett mèg a hàztartàst is vezetik, ha viszont te egèsz nap otthon vagy akkor rohadtul nem nagy kunszt ami csinàlsz, szòval nem nagyon kène pattogni...
2018. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
89%
Furán néznék rá, mert nálunk inkább fordítva van.
2018. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekről nem ír a kérdező. Otthon a házimunkáért akarja elszámoltatni a munkabért (leírás alapján). Nőként mondom, ha háztartásbeli vagy, akkor nem végeztetnék vele semmiféle házimunkát. Örülnék, hogy lyuk van a seggemen.
2018. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mivel ki anno ezt a felállást beszéltük meg, ha a szememre vetné, magát nevettetné ki. Ebben állapodtunk meg, ha nem tetszik, akkor jelezze és változtatunk rajta, de a szememre ne vessen olyat, amit o is akart. Ha nálatok nem megbeszélés kérdése volt, hanem így alakult valami miatt, akkor akár igaza is lehet, ehhez ismerni kellene a teljes hatteret
2018. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
88%
6. vagyok. Ha egyik sem, amire válaszoltam, akkor légyszi írd le világosabban a kérdésed, mert így eléggé homályos.
2018. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
48%

Én a főzést, mosást, takarítást stb. azaz a háztartásvezetést kemény munkának tartom. Nem véletlen, hogy van szakács szakma, takarító és vannak mosodák, tisztítók, és "gazdagabbaknál" felfogadnak bejárónőt, takarítónőt stb.

Nem derül ki, hogy pontosan mi a gond kérdezőéknél. Nagyon nem mindegy, hogy miért háztartásbeli valaki (munkanélküli, nincs kedve, lehetősége dolgozni vagy ez egy korábbi megállapodás, hogy dragam ne dolgozz az en keresetem elegendo kettonkre) es az se, hogy mi a férj elvárása, azaz csillogjon-villogjon minden nap a lakás, legyen háromfogásos ebéd, belőtt séró, este sze xmasszázs, szereloket, szamlakat is a kérdező intézze...


Amennyiben a férjnek ismert az elvarasa (es nem a munkanelkuli vagy leszazalekolt feleseget szapulja), es annak mindenben eleget tesz a masik, akkor en is nagyon kikelnék magambol.

Vezetek haztartast es rengeteget melozok vele es senki nem fizeti meg.

Kerdezo, ha valoban nagyon igazsagtalan a helyzet, akkor ird ossze egy heten keresztul, minden napodat orara-percre pontosan, mikor mit csinaltal es tedd az orra ala. (Pirkadattol-alkonyatig...) es ha van idegzeted keszitsd el ennek a piaci valtozatat is, hogy pl. bejarono ugyanezt mennyiert vallalja:-).

Vigyazz, mert ha valoban dolgozhatnal csak kedved nincs, akkor ez rosszul is elsulhet. Ilyen esetben keress egy egyszeru munkat es onnantol jelezd felezitek a haimunkat. Hamar erezni fogja a korabbi szinvonal hianyat a ferjed, ne aggodj.

2018. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
93%

Hat ez attol fugg.

Ha mondjuk a gyerekunkkel vagyok otthon,akkor elkuldenem a halalba es cserelnek vele egy napot,hogy lehet csinalni aztan beszelgetunk.


Ha csak otthon csucsulnek popsit meresztve,igencsak magamba szallnek es elkezdenek munkatkeresni.

2018. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!