Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben az...

Ti mit csinálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az egyik családtagotok már egy másfél-két órája bent lenne a fürdőszobában és nem válaszolna arra, hogy bekopogsz. Te elkezdenél aggódni? Esetleg be is mennél megnézni, hogy nincs-e valami baj?

2017. nov. 26. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég betörtem volna az ajtót
2017. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is rég benyitottam volna... Azonnal nézd meg!
2017. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Még pár nappal ezelőtt történt, hogy azt vettem észre, hogy a kishúgom már 1 órája bent volt a fürdőszobában, de igazából arra gondoltam, hogy biztos borotválkozik vagy valami, viszont eltelt ismét 1 óra, úgyhogy elkezdtem aggódni egy kicsit. Szóval bekopogtam, de semmi válasz nem volt, úgyhogy inkább benyitottam és hát ott feküdt bent a kádban és el volt ájulva. Próbáltam felkelteni, de nem ment, úgyhogy bevittem a szobájába, felöltöztettem és megmértem a lázát, ami majdnem 40C°-os volt.

Azért kérdeztem amúgy, mert egy munkatársammal ilyen hasonló dolgokról beszélgettünk és elmeséltem neki ezt és azt mondta, hogy milyen beteg vagyok. De szerintem jól cselekedtem, nem?

Ja és bocsi a helyesírásért meg a fogalmazásért. Most értem haza a munkából és hulla fáradt vagyok, szóval mentem is aludni.

2017. nov. 26. 23:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse hogy nem fulladt meg...
2017. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, és a munkatársad a beteg, ha neki nem természetes az, hogy aggódik a családtagjaiért.
2017. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a beteg? O.o
2017. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%

Ez egyáltalán nem beteges, hanem inkább aranyos! :)

Hány évesek vagytok egyébként?

2017. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársad a beteg, alapvető, hogy ha valaki túl nagy csendben van otthon, főleg fürdés közben, ahol azért könnyen el lehet csúszni aztán pl. beüti a fejét vagy elájul a melegtől, arra ránézünk, minden oké-e. 2 órán át meg aligha fürdik valaki normális esetben.

Teljesen jól viselkedtél kérdező, a kollégát elküldtem volna a francba.

2017. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Máskor ilyen esetben, ne öltöztesd, ne lázat mérj, hanem azonnal hívd a mentőket!

Egyébként helyesen cselekedtél, a kollégáddal nincs rendben valami.

2017. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#4, Na igen, az a szerencse, hogy kevés víz volt a kádban, meg nem is úgy feküdt, hogy megtudjon fulladni.


#6, Én 26 éves vagyok és srác, a húgom 13.


Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2017. nov. 27. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!