Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem "unalmas" több éves...

Nem "unalmas" több éves párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa a kérdés, de nem alaptalan.

Sokszor hallom, hogy mindegyik kapcsolat egy idő után "átalakul" megszokássá, szeretetté stb. Nekem még nem volt több éves kapcsolatom, a közel jövőben nem is lesz.


2010. jún. 14. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted akkor nem unalmas!

Ha nem szereted akkor viszont unalmas.

2010. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2010. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Örülök. Minden napra egy mese. Sehol se vagy Emese.

Kívánom, hogy ne is legyen soha több éves kapcsolatod.

2010. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne unalmas? Amint képes leszel egy tartós kapcsolatra, képes leszel arra is, hogy ne gondolkozz olyanokon, hogy unalmassá válik. Egy idő után a szeretett személy többet fog nyomni a latba, mint az unalom. Persze ehhez azért kell egy bizonyos szellemi érettség is, mert enélkül tényleg lehet "unalmas" egy kapcsolat. Életed igazi párja mellett sosem fogsz unatkozni.
2010. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem csak egy volt, ami több évig tartott. Ott tényleg az volt a baj, hogy unalmas lett a végére. De az az igazság, hogy túl fiatal voltam még, a párom pedig idősebb volt. Nem őt magát untam meg, hanem azt az életet, amit éltünk. 15-től 18 éves koromig tartott, és három év után már nagyon vágytam arra a mozgalmas életre, amit a barátnőim éltek, de én nem tehettem, mert a párom már a nyugisabb éveit akarta élni. Persze jártunk szórakozni, de mindig csak egy helyre, ő már sose akart semmi újat kipróbálni, vagy új embereket megismerni stb.

Szóval nem az volt a gond, hogy hosszú kapcsolat volt, hanem hogy így három év alatt kiderült, hogy nem illünk össze.

Most 25 éves vagyok, és már egy éve nem volt kapcsolatom, és nagyon vágyom rá, hogy megtaláljam azt, akivel az egész életem leélhetem.

2010. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Nekem most van a lehosszabb kapcsim, lassan 3 év.

Nem unalmas, mindig jó érzés hozzábújni, beszélgetni, sétálni, pecázni, mindent :)

Jó, néha vannak összezördülések, de azokat már nem vesszük fel mint az elején. :) Úgyis megbékülünk hamar :)

Amúgy nem értem a kérdést: mi lenne benne az unalmas?

L/23

2010. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem unalmas. Szeretjük egymást a párommal, jól kijövünk. 2 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk együtt.

Nálunk is vannak pici veszekedések, de hol nincsenek? Ezeken hamar túljutunk. Talán az ilyen pici összezörrenések is hozzásegítenek, hogy ne unatkozzunk. :)

2010. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas. Majdnem 6 éve vagyunk együtt. Mások számára talán úgy tűnhet, hogy unalmas a kapcsolatunk, mivel nem vagyunk az az eljárós típusok. Nem megyünk discoba (már úgy érzem ki is nőttünk belőle), vagy ilyesfajta helyekre. Barátokkal járunk össze. És most aztán végkép nem unalmas, most várjuk első babánkat, 8 hét múlva érkezik, szerintem nem fogunk unatkozni:D
2010. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Szia! 5 éve vagyunk együtt a férjemmel. Ha nem tennénk azon hogy ne legyen unalmas akkor tuti az lenne. Ahhoz egy kapcsolatot szinten tartsunk dolgozni kell. AKi nem tesz érte az ne is csodálkozzon rajta ha unalmassá válik és csak a megszokás lesz úrrá. Nem pottyan semmi csak úgy az ölünkbe és sajna ez az amire csak akkor jönnek rá az emberek vagy akkor sem amikor már vége.
2010. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak "unalmas" időszakok. Amikor az ember együtt van a párjával és csak tunyul. De az nem igazán unalom, csak nyugisabb időszak. Persze, nem minden nap pörgés. De ahogy az ember idősödik ez természetes.
2010. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!