Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban sosem veszekedtek akkor nem érzed úgy, hogy unalmas?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülye kérdés de ez foglalkoztat.

Már 4 hónapja járunk de még nem veszekedünk.És szokta is mondani,h ilyen még nem volt neki,pedig nagyon rossz természete van.L18

Kort és nemet irtjatok.Köszi


2011. jan. 24. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem addig örülj, amig nem veszekedtek.. abba igazán bele lehet fáradni :)
2011. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi 1,5 évig jártunk és egy hangos szó nem volt köztünk!!!mindig nekem volt igazam azaz én kaptam meg!!egy idő után igen kicsit azzá vált a dolog...
2011. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nálunk nincs is miben igazat adni a másiknak.Még ilyen se jön szóba.Teljesen egy rugóra jár az agyunk,ezt már mások is megfigyelték :)
2011. jan. 25. 00:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező.. én a helyedben örülnék neki:) gondolj bele, fáradtan hazaérsz suliból/munkából, és mi vár otthon? egy jó kis vitatkozás, valami apró hülyeségen..
2011. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eleinte mi se veszekedtünk, most meg állandóan - mit ne mondjak, jobb volt veszekedés nélkül, és nem, nem volt unalmas!!!
2011. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

úristen.

Ilyen problémák.

Ugrálj fejenálva

2011. jan. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

meglátod, mennyire fog fájni majd az első legkisebb vita is.

Örülj, hogy ilyen emberrel összerámolt a sors. Véletlenek vannak...

2011. jan. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Komolyan még mi sem veszekedtünk, lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Kisebb összezördülések már voltak 1-2x, de azok se komoly okkal, és mindig hamar kibékültünk. Nagyon jó a kapcsolatunk, szerintem ezzel nincs semmi gond. :) Nyugodj meg, szerintem ez így oké.
2011. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi már két és fél éve vagyunk együtt. nálunk is ugyanígy van :) egyáltalán nem volt veszekedés és sosem értettem h mások hogy tudnak veszekedni. és még most is elmondhatom h nincsenek vitáink mert mindig mindent megbeszélünk és valahogy nem jön a vita. pedig én szeretek nagyon veszekedni és mikor próbálok kiprovokálni belőle egyet egyszerűen ellenkezik és nem megy :( :D.a másik hogy teljesen mások vagyunk.... nagyon sokba nem egyezik a véleményünk még sincs belőle baj és szívből megmondjuk a másiknak a dolgokat. na mindegy így a jó :). örülj neki és maradjon is így :)

L*-*

2011. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éve és 3 hónapja vagyok együtt a barátommal.az utóbbi 3 hónapban 3szor annyit vitatkoztunk,mint az elmúlt 3 évben!és már nagyon unalmasak a viták!az viszont nem volt unalmas,h nem veszekedtünk előtte!(veszekedni igazából még nem is veszekedtünk,csak mostanában minden apróságon össze tudunk zördülni:S-sajnos:( )
2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!