Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A keresztapám molesztált....

Vickyy888 kérdése:

A keresztapám molesztált. Elmondjam a barátomnak? Képes utánna menni és összeverni. Mondjuk megérdemli, de a családot nem akarom szétszakítani.

Figyelt kérdés
A tesómat is annó ... mikor annyi éves lehetett mint én most 17/L

2018. máj. 13. 18:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Tán nem a barátodnak kéne, hanem az anyádnak-apádnak. Te csak ne aggódj a család miatt, saját magad miatt aggódj. Amúgy hogy molesztált?
2018. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%
Hogy molesztált? Lényeges ez is
2018. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Hát...közel jött hozzám... és megölelgetett, közben fogdosott (fenekem, meg egy kicsit ott elöl is..) meg hozzámsimult..és kérdezgette hogy már mi mindent csinálunk a barátommal...és nem engedett a szobámba és megint ölelgetni kezdett...és azt akarta hogy nyomjam a farkához a ..tudjuk mimet...egy életre leírta magát nálam 😭😭
2018. máj. 13. 19:24
 4/47 A kérdező kommentje:
Testvéremnek elmondtam...ö sem mondta el annó senkinek csak nemrégiben nekem..:(
2018. máj. 13. 19:26
 5/47 anonim ***** válasza:
98%

Lásd a tesód nem beszélt róla, megtörtént veled... Te nem beszélsz róla... következőnek kivel fog ez megtörténni?

Az ilyen embert ki kell hajtani a családból, nem "védeni".

Beszélj róla a szüleidnek... normális családban ilyen esetben azonnal elszigetelik a gyerekeket a kérdéses családtagtól, esetlegesen még fel is jelentik.

2018. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Dehogy..:( nekem nem hiányzik egy dráma..viszont nem is fogok már náluk nyaralni...de majd azért ha a 6 éves unokája öregebb lesz, szólok neki hogy vigyázzon ezzel a görénnyel...pedig birtam öt
2018. máj. 13. 19:35
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

Keresztapad csak keresztapad vagy egyben rokonod is? Anyud vagy apud tesoja? Kinek rokona?

Ha teheted soha tobbet ne menj a kozelebe, ha megis kell (18-at ha betoltod nem kell!!!, elotte anyud, apud kotelezhet ra, bar ha elmondod nekik es el kellene, akkor nem hinnem, hogy koteleznenek kozos esemenyekre), ha mégis, akkor ne marafj vele kettesben SOHA!!! (inkabb nevessen ki barki, tegyenek megjegyzest, de soha ne maradj kettesben vele).

Ha megis megismetlodne, mondd, hogy elmesz a rendorsegre houzad ne merjen nyulni, de sose legy kizarolag vele kettesben.


Anyukadnak minimum el kellene meselned, de legjobb, lenne ha a ket szulodnek egyszerre es egyidoben most frissiben. Elotte tesodnak szolj, hogy te elmondod es ha ot is kerdeznek, akkor ne hagyjon cserben.

Tudod ez nagyon tabu tema, sokan nem hszik el a gyerekuknek, mert annyira hihetetlennek hangzik. Aki meg a molesztalo az letagadja vagy visszadobja a labdat, hogy te huztad, te akartad elcsabitani. Erre keszulj fol. Ne erdekeljen egyebkent mit fognak a szuleid mondani, reagalni. Te szolj egybol, mert miel kesobb szolsz, annal valoszinubb, hogy megkerdezik miert nem egybol mondtad el es nem lehet, hogy csak kitalaltad, mert valamin megsertodtel keresztapadra.

Nagyon sajnallak, probald gyorsan elfelejteni, es jo ha legalabb tesoddal errol tudtal beszelni, ha lehet vele még beszelgess sokat.

De soha tobbet ne menj keresztapad kozelebe.

Ha eltelik par ev es igazi felnott no leszel jobban tudod kezelni az ilyen helyzetet is es mar keresztapad se mer majd taperolni es kozeledni.

2018. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Argloss ***** válasza:
94%
Ha következmények nélkül marad, akkor a jövőben bátrabb lesz. Majd gratulálj magadnak, ha megerőszakolja az unokáját, mert te is egy voltál azok közül aki segített neki ebben.
2018. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
99%
én szólnék rólla mert nem játék, az ilyennel vigyázni kell, később nehogy másokat is molesztáljon akár családon kívűl is mert ott nem uszná meg ilyen könnyen (szerintem jogosan) beszélj rólla szüleiddel... ha ilyen vágyai vannak nehogy esetleg a közeljövőben szerencsétlen 6 évesen élje ki magát akár durvábban is mint egy fogdosás
2018. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%
vetkesek kozt cinkos, aki nema.... majd ez jusson eszedbe, ha valakit, pl az unokajat valoban meg is eroszakolja. AZONNAL szoljatok a szuleidnek, ne a baratodnak, mert neki " semmi koze" hozza , azon kivul hogy a baratnojevel tortent. Nem az o ugye, hanem a csalade. Ha nem szolsz senkinek, akkor ....hat le sem irom akkor a velemenyem rolad.
2018. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!