Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal nő kb 29 éves akinek viszonyba van egy 46 éves férfival. A nőnek két kisgyereke is van. A lényeg az, hogy a pasi elmondta az egyik közös ismerősüknek, hogy nem akarja, hogy a nő hozzá költözzön a gyerekekkel. Amúgy a pasi szereti a gyerekeket.
2018. máj. 14. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Keress egy normális, családcentrikus férfit magad mellé. Nem véletlen, hogy 46 éves létére még nincs családja a párodnak.
2018. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszonyba van hanem viszonya van!


Gondolom Te vagy a nő,és a füledbe jutott hogy az idősebb pasid nem akarja hogy hozzá költözzetek!


Gondolom a férfi jó anyagu háttérrel rendelkezik azért vagy vele.

De a férfi szépen szólva lukra játszik.

"Szereti a gyerekeket"

Miből gondolod?

A heti pár alkalom taliból?

Heti pár órát én is tudom tenni a szépen a cél érdekében.

Sztem lépj túl rajta!

2018. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az én párom és vannak neki gyerekei.
2018. máj. 14. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha mindkettőnek megfelel a szeretői viszony, akkor rendben van, de ha a nő többet akar, akkor gondban lesznek, mert a férfi nem akar többet ennél. Mit gondolok? Éljenek úgy, ahogy nekik jó.
2018. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogynem a te párod. 😄
2018. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit kellene gondolni? Ha nekik így megfelel, másnak mimkor hozza?
2018. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha a férfi szerető a nőt akkor miért nem vállalja a gyerekeket?
2018. máj. 14. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene vallalnia ? Nem az ő gyerekei. Valóban a többség elvárása az, hogy "tehénnel a borját is", de a valóságban nem mindenki akarja más gyereket nevelni. Nagyszerű, ha akarja, de nem baj, ha nem. Ezenkívül az összeköltözés és az elfogadás nem ugyanaz. Még van a saját élete, nem kell nekkmoda meg plusz két fő. A sógorom is így el. Van 3 gyereke, egy partnere, akinek van 2 gyereke. Nem elnek egyutt, nem kozosek a gyerekek, nem kozosek a költségek, stb. Tobb mint 6 éves a kapcsolat, jól megvannak.
2018. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!