Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A történet így néz ki:

Van egy bátyám. Neki van egy felesége. Nekik pedig egy gyerekük. Kersztszülő választásban nem egyeztek, bátyámnak mindegy lett volna, a felesége a nővérét szerette volna meg az ő párját(bátyám úgy volt vele, hogy csak őket ne) . Ez nem tetszett a bátyámnak, de unszolásra belement. Aztán tegnap meg ittas állapotban elszólta magát másoknak, hogy ő őket akarta(tehát elmondta egy másik párnak) , de mást kellett, mert őket nem hívta meg senki szülőnek(azaz a bátyámék sógorát) . Ezt persze többen hallották.

Most ugye áll a bál.

Igazából nem is a bátyám érdekel, hanem szerencsétlen gyerek.

Hogy fognak ezek után hozzáállnk?


2018. máj. 21. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ki mondott kinek micsodát?

Ebből az egészből a részeg tesód a leggázabb...

Mondjuk a bátyádnak mindegy és a csak őket ne úti egymást, most akkor melyik is volt igaz??? Ha neki mindegy, akkor senki ellen sincs kifogása. Ha meg kikötő, kit ne, akkor nem igaz, hogy neki mindegy.

2018. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi van??? Ennek semmi értelme! Miért lenne ezért szerencsétlen a gyerek? Mi az, hogy nem hívta meg senki őket szülőnek? A szülőség nem meghívásos alapon működik!
2018. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A bátyám úgy volt vele, hogy mindegy, csak ne a nővér legyen.

Most meg hogy ők lettek, elpofázta magát, hogy csak azért engedett, mert a kutya nem hívta meg a családból, semelyik részről a felesége nővérét.

2018. máj. 21. 09:39
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát persze, hogy áll a bál, a bátyád nevetségesen viselkedett, tudhatná, hogy néma gyereknek anyja se érti a szavát. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért nem tudta kinyögni hogy kit akar keresztszülőnek, amikor azt épp meg kellett volna beszélni, tudod, amikor odab.aszta, hogy neki aztán mindegy. Ostoba az ilyen férfi. A kérdésedre válaszolva, miből gondolod, hogy a gyereknek megterhelő ez, hogy ki lesz a keresztanyu meg a keresztapu? Hány éves?
2018. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Az a helyzet, hogy valaki kitalálta ezt a keresztszülő-hisztit, de totál értelmetlen.

Engem már vagy 3 rokonom is kinevezett keresztanyának pedig nincs párom se aki keresztapa legyen. Mondtam nekik, hogy én nem szándékozom elhalmozni a gyerekeiket pénzzel és játékokkal a következő 30 évben, úgyhogy kereszteljék meg nyugodtan a gyereket de nélkülem.

Majd ha akarok gyereket ellátni, pénzelni, akkor szülök, de nem akarok, másé meg nem érdekel.

A másik meg ez az ócska családi perpatvar ami ilyenkor megy.... olvasni is fárasztó. Nem értem miért csinálnak az emberek problémát maguknak.

Vigyék el a gyereket a templomba, zavarják le a ceremóniát, egyenek utána egy jót és kész. Felesleges ez a hajcihő.

2018. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus pasiviselkedés... Mikor intézni kellne a dolgot, akkor vállat vonogat, csinálja az asszony ahogy akarja, utólag meg reklamál...
2018. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak én nem értem még mindig, a magyarázat ellenére sem?
2018. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Röviden és velősen: a kérdező bátyjáék keresztszülőt kerestek a gyereküknek: a csávó vállat vonogatott hogy neki tökmindegy ki lesz, az asszony a saját nővárát választotta. A csávó utólag pofázott hogy ő nem is akarta őket,egy másik párt akart, csak szánalomból ment bele hogy sógornőjéék legyenek, emiatt most balhé van.


Ez van ha az ember kussol hogy mit akar, és utólag nyervog.

2018. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*nővérét, bocsi
2018. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, már az elejétől fogva mondta, hogy őket ne.
2018. máj. 21. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!