Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismersz egy fiút az...

Ha megismersz egy fiút az interneten, elhív egy találkára, találkoztok, a végén megbeszélitek, hogy jól éreztétek magatokat, és elkéri a számodat akkor később miért nem hív fel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi lehet a szitu?

Igen is, ha egy férfi akar vmit egy nőtől, azért kéri el a telószámát, hogy felhívja vagy legalább sms-t küldjön neki.

Viszont. Lehet hogy az említett férfi több nővel is randizott, és akkor még azt hitte a kérdező a befutó, viszont a későbbi találkák miatt módosított ezen álláspontján. Na, erről már nem számol be senki.

2010. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

A pasik nem úgy működnek, sajnos ténylegesen! Ez, amit leírtál annyira tipikus! Tudod azért van, mert annyira gyávák! Hihetetlen, de igaz! Még ahhoz is besz@ri, hogy a szemedbe mondja, hogy "bocsi, de nem jössz be annyira, hogy legyen ebből valami".

Nekem is volt ilyen, soha többet nem keresett a randi után. Lépj tovább keresgélj tovább, van belőlük kismillió! :D Majd eljön neked is az igazi, aki alig várja a következő randit veled! ;)

21/L

2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

Én ugyan nő vagyok de szerintem ez nem ennyire egyszerű.


Én sem gyávaságból kérem el valaki elérhetőségét aztán nem keresem fel. Hanem akkor komolyan úgy gondolom, hogy keresni fogom!

De másnap amikor felébredek úgy vagyok vele, hogy jó volt vele tölteni az előző estét, de ennyi elég is volt, kész.


És nem feltétlenül azért, mert valami baj van az illetővel simán csak másképp látom a dolgokat.

Később már nincs hangulatom hozzá.


Naivitás várni a hívásra, főleg nőként.

Nem kell vele törődni, ha hív hív, ha nem nem.

Egyébként is ha nem keres fel másnap vagy azután akkor felesleges várni, nem érdekled.



Inkább azon kellene elgondolkozni mivel szúrtad el.

Lehet nem vagy elég izgalmas és ezért váltál később felejthetővé.

2010. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont nehogy azon gondolkodj, hogy mivel szórtad el! Szerinted mindenki "elszúrta", akit nem hívtak fel? Meg hogy "nem vagy érdekes"? Milyen hülyeség ez? Biztos hogy az vagy, csak meg kell találnod azt, akivel kölcsönösen ezt érzitek egymás iránt. Nehogy belefeszítsd magad valamibe, aki nem Te vagy csak azért, hogy mindenkinek érdekes legyél.
2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

13:34 vagyok


Egyébként pedig a férfiak csinálják jól!

Mert ők kérik el az elérhetőséget, ezáltal ők döntenek. Nekik nem kel kiadni a számukat, mert te csak ülsz ott csendben.

Szóval mindenki magának köszönje...

Elkérhetnétek ti is az ő számát/msn címét stbjét! És akkor ti dönthetnétek később, hogy keresitek vagy sem.


Felmerülhetne a kérdés, hogy most akkor ki a gyáva? :))

2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nem. szerintem nem kell ilyeneken gondolkodni, hoyg "mivel szúrta el". ha jön az igazi és még nagyon pancserül is viselkednek, akkor sem lehet elszúrni, mert egymásba fognak szeretni pancserkedés ellenére
2010. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

13:34 újra


Hát szerintem pedig igenis érdemes elgondolkodni azon, hogy esetlegesen mit szúrtál el.

Ebből arra is rájöhetsz, hogy mi volt a probléma miért nem hívott végül a srác. Ezáltal pedig végül rá fogsz jönni, hogy lehet eleve nem kellett volna vele kezdeni mert nem illetek össze, esély nem volt komolyabb dologra.


És akkor a végeredmény ugyanaz, amit ti is mondtatok, hogy majd megtalálja az igazit aki miatt nem kell megváltozzon stb.

2010. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Elszúrta, hogy találkozott vele? Miért? Mert nem jött át a számítógépen keresztül, hogy milyen a srác? ugyan már... Ez nem Gyurcsok műsor.
2010. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jajajajj!!! Ezzel az egész mentalitással van a gond! Hogy egy nőnek mindig meg kell felelni a pasinak, hogy "jaj istenem, mit szúrtam el, hogy Őfelsége nem méltóztatik keresni"... Ez hülyeség! Te csak magadat adtad, ha nem tetszik, akkor isten vele! Jön másik!

A másik dolog pedig ez az "igazi" téma... Szerintem többi Nagy Ő is lehet. Gondolj bele! Ha csak egyetlen igazi lehetne számodra a világon, akkor valószínűleg sosem találnád meg! Akik boldog párkapcsolatban élnek (megjegyzem rengeteg ilyet látok), azok az egyik igazit találták meg a sok ezer közül! ;)

Összefoglalva: az a lényeg, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel, ne is törődj vele, legyen tartásod! :-)

2010. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

13:45 86%

"Hát szerintem pedig igenis érdemes elgondolkodni azon, hogy esetlegesen mit szúrtál el.

Ebből arra is rájöhetsz, hogy mi volt a probléma miért nem hívott végül a srác. Ezáltal pedig végül rá fogsz jönni, hogy lehet eleve nem kellett volna vele kezdeni mert nem illetek össze, esély nem volt komolyabb dologra.


És akkor a végeredmény ugyanaz, amit ti is mondtatok, hogy majd megtalálja az igazit aki miatt nem kell megváltozzon stb."



Ez nagyon nagy hülyeség! Én nő létemre nem gondolkodok azon, hogy elszúrtam -e valamit, vagy sem. Ha nem hív a pasi, akkor nem hív. Nem érdekel. És egy percig sem görcsölök ezen. Minek?

Ha egy pasinak bejössz, akkor úgy is már a randi után is ír egy kedves SMS-t vagy megköszöni a találkát!

Vagy másnap már hív!


Ha két ember bejön egymásnak, akkor EGYÁLTALÁN NINCS OLYAN

HOGY ELSZÚRTA , MERT MINDENHOGY VONZÓ LESZEL!!!!


Ha meg elszúrod, azt hogyan kell?


HOGY LEHET EGY TALÁLKOZÁST/RANDIT ELSZÚRNI?

2010. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!