Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran találkoztok az...

Milyen gyakran találkoztok az unokatestvéreitekkel akik messzebb laknak tőletek? Milyen messze élnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én az uncsiimat kb 10éve nem láttam...mondjuk nálunk voltak ilyen-olyan félreértések... 100kmre lakunk egymástól nagyjából
2011. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
egy hónapban egyszer vagy néha még ennél is több,pedig csak 20 km-re lakunk egymástol.Mindenki dolgozik,vagy el van a babájával és ritkán van idő a több látogatásokra:S
2011. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Nekem nem élnek messze, de így is alig találkozok velük.
2011. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Családi ünnepségeken... az én és öcsém ballagásán, néha fel-fel jönnek, aztán majd a szalagavatómon, a ballagásomon, másik öcsém ballagásán. Pedig mi se lakunk messze egymástól, sőt idősebb öcsémmel egy suliba járunk - de nincs közös témánk, csak ha mindenki együtt van. :)
2011. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát olyan 50-60 km-re lakunk egymástól és évente 4x-5x találkozunk. 14 és 30 év közöttiek vagyunk.
2011. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak,amikor nem láttuk egymást vagy 10 évig.Aztán egyszer találkoztunk,utána 1 évben egyszer.Az utóbbi időben családi ünnepségeken,ballagásomkor találkoztunk,vagy nyáron elmentünk hozzájuk,de még így is elég ritkán.Kb.180-200 km-re lakunk egymástól.
2011. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Az egyik család 50 km, velük 1 éve nem találkoztam. De minden héten beszélünk telefonon.

A másik családdal 3 éve nem találkoztam, illetve 2 unokatesóval valamikor tavasszal találkoztunk. De velük is egy héten többször is telefonálunk.

2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 ava87 ***** válasza:
A legtöbbjüket csak családi ünnepeken, de akik más országban élnek, azokat még ritkábban. Egyikükre haragszom is, mert amíg a szomszédban lakott (még tinik voltunk), nagyon jóban voltunk, hetente többször is találkoztunk, aztán pár éve elköltözött, és ha évente 3-4 alkalommal hazajön, akkor azt is csak utólag tudom meg, hogy itthon járt.
2011. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Olyan bő 15 éve nem láttam őket, 300 kilométerre éltek, most kettő már elköltözött, valahol szanaszéjjel az országban, azt se tudom hol, a kapcsolat lényegében megszakadt, nincs telefon és levél se, a 'telefonon azért tartjuk a kapcsolatot' nagynénémtől (nem az anyjuk) tudok csak róluk pár infómorzsát.
2011. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40Km-re vannak, de csak olyan 2-3havonta, sokszor még annyi se. pedig soha semmi probléma, viszály nem volt, egyszerűen ilyen rohanó életet élünk hogy erre ennyi időt fordítunk csak.
2011. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!