Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen "kettős...

Normális, hogy ilyen "kettős érzéseim" van emiatt?

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően és röviden elmagyarázni (remélem,hogy sikerül).


Mai nap anyámnak a férje elküldött otthonról (vagyis inkább megkért),hogy menjek már xy elé mert nem tudja hol lakunk.Elmentem,vártam nem jött.Felhívtak telefonon,hogy mégsem jön,menjek haza.Hazaértem és öcsém odaadott egy dobozt,hogy nyissam ki.Kinyitottam és egy slusszkulcs volt benne.A többit már sejtitek szerintem.


Ettől az egésztől kicsit furcsán érzem magam,hogy kaptam tőlük egy kocsit. Nyilván örülök neki,meg óriási segítség (főleg,hogy távolabb is tudok munkát keresni majd ha végzek a sulival).Sajnos vagy nem sajnos olyan típusú ember vagyok,hogyha szükségem van valamire akkor hajtok érte(nem szeretek kérni).Amikor a jogosítványt is megakartam csinálni,mondták,hogy kifizetik stb,de inkább elmentem dolgozni suli/gyakorlat mellett.


Nektek erről mi a véleményetek?Leginkább a huszonéves és afeletti korosztály véleményére lennék kíváncsi,de fiatalabbak is nyugodtan írhatnak.



2018. máj. 29. 23:51
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Bizonyára megérdemelted: )

Örülj neki, attól még neked kell megkeresni a pénzt a sok benzinre, javításokra, gumikra.

2018. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára megérdemled és büszkék rád,h megakarsz dolgozni mindenért,önerőből elérni a célokat,és nem követelőzől tartod a markodat. 16 éves nagyfiam diákmelozik abbol megy nyaralni. És magától találta ki h ő akar dolgozni. :)
2018. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Ha adnak fogadd el, ha ütnek, szaladj el. Ahogy a közmondás tartja.


Nagyon tiszteletre méltó az az elviség, hogy saját lábon állva, saját erőből akarsz mindent megteremteni. De nem kell átesni a ló túloldalára. Azaz nem kell görcsösnek lenni, inkább örülj, légy hálás. Használd ki a lehetőséget, ami ezáltal megnyílik neked.

2018. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Örülj neki! A szüleid ezt szeretnék látni rajtad. Ők is sokat hajtottak, mindezt azért, hogy örömöt szerezzenek neked. Ne érezd magad kellemetlenül egy percig sem. Azzal csak elrontod az ő örömüket is.

Mutasd ki, hogy hálás vagy, örülsz, élvezd ki, hogy tudsz menni nyáron tekeregni.

Így is lesz vele küzdelem, mert fenntartani legalább akkora meló, mint megvenni. :)

2018. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne mutasd ki, hogy kettős érzésed van, örülj neki.

Nekik szrul esne ha elkezdenél ezen filozofálni, és valljuk be hülyén is venné ki magát, ennyire nem kell túlgondolni az életet.

37N

2018. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Viszonozd egy szép ajándékkal.
2018. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Te meg majd támogatod őket idősebb korukban, esetleg fizesd be őket később wellness utazásra.

Örülj neki, hogy tudnak támogatni, az ilyen fölösleges nyakaskodásnak semmi értelme, én biztos baromira meg is bántódnék, hogy jó szívvel adok valamit, pláne, hogy a gyerekemnek, az meg rögtön meg agonizálni kezd.

2018. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Kaptál egy kocsit... oké, örülj neki :)
2018. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

A kocsi pont olyan dolog, hogy jól jön az egész családnak, tutira lesz olyan, hogy te fogod őket fuvarozni, ha úgy alakul. :)

Szóval emiatt ne legyenek kettős érzéseid, meg hát azt a kocsit fenn is kell tartani, ez mind a te költséged lesz.

2018. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Örülj neki, és fogadd el. A gyerekünknek ajándékot venni nagyon jó érzés. Nyilván nem fogsz havota kocsit kapni. Annyi mindenárt meg kell majd dolgoznod az életben.

Azért adták neked, mert az nekik is örömet okoz.

2018. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!