Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elsőszülött gyermek a...

Az elsőszülött gyermek a legszebb álltalában ( külsőre értem) a testvéreinél?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 21:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tudom, mi az arisztokratikus, ezért írtam KÜLÖN jellemzőként, és nem a vékonyságot értettem ezalatt. Így remélem érthető. :)



5. pacsi

2018. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én ezt nem figyeltem meg ismerőseimnél. Plusz azért pl. fiú és lánytesó esetében elég nehéz az összehasonlítás.


Pl. van két olyan testvérpár ismerősöm, ahol a lánynak és a fiúnak is csont ugyanolyan arca van, a fiún tűrhetően néz ki, a lányon meg nagyon fiúsan, férfiasan, és nem is az androgün topmodell stílusban.


Nálunk sztem hasonlók vagyunk öcsémmel arcra, testre én PCOS-es vagyok, neki meg nincs hasonló egészségügyi problémája, ezért ő vékonyabb. Viszont nekem meg jó a hajam, ő meg Mikiegeresen kopaszodik, és nem áll jól neki. Szóval kb. 50-50.


Van olyan család ismerősöm is, ahol tényleg a legnagyobb lány a legszebb (ő az apjára ütött, a két húga az anyjára és ők sokkal jobban hasonlítanak egymásra).


Másik testvérpár ismerőseimnél az idősebb lány sokkal különlegesebb kinézetű, egy átlagjózsi típusú srác meg a húgra mondaná, hogy szebb, mert az tucatabb (nem kirívó szépség amúgy, kiv. a természetes élénkvörös haját, de az a nővérének is megvan, örökölték anyutól). Az én szememben a nővér sokkal szebb.


Másik testvérpár eléggé hasonlít egymásra, húgnak picit lágyabbak a vonásai, sztem emiatt szebb. Meg a haja jobb, de az a színválasztás/festés miatt, nem genetika miatt.

2018. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben inkább a kisebb gyerekek a szebbek, de szerintem véletlen, genetika.
2018. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

Mi lányok vagyunk. A húgom nagyon szép, a testalkata is, a teste szimmetrikus.

Én vagyok az idősebb és bűnronda vagyok, aszimmetrikus a testem, minden negatív dolgot ami előfordult a családban megörököltem. Számos testi hibám van, ellentétben a húgommal.

Másfél év van közöttünk, 23 volt Anya amikor engem szült.

2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Plusz azért pl. fiú és lánytesó esetében elég nehéz az összehasonlítás."


Nem olyan nehéz az. Én ronda fickónak számítok, a húgom meg jó csajnak.

2018. jún. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!