Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve özvegy férfi (40 év...

2 éve özvegy férfi (40 év házasság után) szerintetek mennyire elfogadható ha új kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Ha valaki leél a feleségével 40-es évet és váratlanul elveszíti, szerintetek hogyan képes 2 év után új kapcsolatba belemenni? Mennyire elfogadható ez?
2018. máj. 31. 07:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ebben az országban,még a sarki közértes néni is feljogositva érzi magát h beledumáljon keverjen más életébe. Ezért tart többek közt ott az országunk ahol..
2018. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt előzmény, egy huszonéves éves csaj rinyált itt valami 5-6 oldalon keresztül hogy miaz, hogy a 60 év körüli apja össze mer ismerkedni valakivel a felesége halála után?
2018. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

És hiába magyaráztuk neki, hogy szálljon le az apjáról, ő csak mondta a bromságait, és istennek nem fogta fel, hogy

- az apja szerelmi életéhez nincs köze

- úgy alapból az apja életébe nem szólhat bele


De nem tűnt úgy, mintha bármilyen észérv hatna rá.

2018. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem már,több oldalon át furta az uj barátnőt,de nem a papa volt a szempont,hanem az örökség..
2018. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Az elég szomorú.. az ilyenek azt lesik mikor murdel meg az öreg, és be vannak tojva hogy magára meg az új asszonyra költi a saját pénzét. Hiába no, egyeseknek ijesztő hogy kevesebb lehet az örökség....
2018. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá. Mindenki foglalkozzon a saját magánéletével.

Nem két hét telt el, hanem két év. Szóval semmi kivetnivaló nincs benne.

Egyébként meg nem halt meg a férfi is, ő még él, és normális, hogy éli az életét tovább.

2018. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , te is ki fejthetnéd a nézeted . Legalább tudnánk a te véleményed is.
2018. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a számára merül fel ez az "elfogadható" kifejezés ??? Nincs semmiféle társadalmi "elvárás", sőt manapság már az "illem meg szokás" is erősen hanyagolható. Egy férfi ritka esetben képes minden vonatkozásban teljes életet élni nő nélkül. A 40 év után megözvegyült férfi pedig szinte kötelezően keressem és válasszon magának partnert, ezzel meghosszabbítja a saját életét is. Az persze más kérdés, hogy a pénzsóvár örökösök mit gondolnak, hogy esetleg felélésre kerül az a vagyon, amire ők ácsingóznának.
2018. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Volt előzmény, egy huszonéves éves csaj rinyált itt valami 5-6 oldalon keresztül hogy miaz, hogy a 60 év körüli apja össze mer ismerkedni valakivel a felesége halála után?"


Ha jól sejtem, arra a kérdezőre gondoltok, aki 120 km-re lakik az apjától. Na, az tényleg kiakasztott engem is.

2018. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi rossz nincs... bár én sosem voltam ez a "csak egy és igazi létezhet" típus, és sztem a legtöbb embernek igenis igénye, szüksége van a szeretetre, szerelemre és szexualitásra is folyamatosan/rendszeresen. Persze, ha 2 héttel utána jön össze vkivel, az megalázó és fura. De 2 év az már sztem belefér, de akár még kevesebb is (én olyan 1-1,5 évnél húznám meg a vonalat).
2018. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!