Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigi dobozokat találtam (16...

Cigi dobozokat találtam (16 éves) testvérem elrejtett fiókjában. Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok, hogy elmondjam-e ezt a szüleimnek mert a cigi halálos és nagyon nem akarom, hogy a testvérem egészségtelen, és szörnyű életet éljen. Szerintetek elmondjam vagy hagyjam? Mi lenne a következménye ha elmondanám a szüleimnek?

2018. jún. 2. 18:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj vele te inkább, sokkal szimpatikusabb lesz neki úgy a beszélgetés hogy nem úgy kezdődik hogy xy megtalálta a cigidet. Én se szeretem de a legtöbb cigis ilyenkor kezdi, tulajdonképpen ha nem tudsz rá hatni most akkor el kell engedni a témát. Tilthatjátok, de ugyan úgy tud majd szerezni max jobban fogja titkolni.
2018. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
"a cigi halálos és nagyon nem akarom, hogy a testvérem egészségtelen, és szörnyű életet éljen." ---- :DDDD nem heroint találtál véletlenül? Aki cigizik az szörnyű életet él? :D
2018. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne mondd el.

A következménye: anyád jól leordibálja esetleg megveri, és a tesód rád lesz kiakadva.

De, azért a testvérednek mondd el, hogy tudsz róla és, hogy szokjon le.

2018. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
88%
Szerintem se mondd el, hanem közöld vele te,hogy mi a véleményed erről az dologról. Főleg ha nagyon jó viszonyban vagy a tesóddal.
2018. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
85%
Utolsó vagyok. Nem "az dologról" bocsi. Először azt akartam, hogy erről az egészről, aztán írás közben meggondoltam magam :D
2018. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

1. mit kutatsz a tesódnál?

2. csak doboz, vagy volt benne cigi is?

3. ha kell a 30 ezüst, akkor árulkodj!

2018. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Az már 10 éve eldőlt, hogy a testvéred milyen életet fog élni, te már nem tudsz rá hatással lenni (és akkor régen se a te dolgod volt). Inkább a magad dolgával foglalkozz és erőnek erejével tartsd távol magad mások személyes holmijától. Ez a skill munkahelyen és párkapcsolatban is aranyat ér.
2018. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Mondd el. A szüledi intézheteik úgy, hogy ne mondják meg, hogyan jöttek rá. Talán most még megúszhatja, hogy egy pusztító, másra is káros, drága szenvedély rabja legyen.
2018. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Mondd el a szüleidnek,ők majd elkezdik tiltani tesódnak,aki még többet fog dohányozni ezután...
2018. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
szia, 14 éves lanyom is cigizett, fél évig. utana megunta.
2018. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!