Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha rajta...

PRO Péter kérdése:

Mit csináljak hogyha rajta kaptak puskázáson és elmondták a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy német órán voltunk irtam egy puskát egy dogához odajött tanár kilogott a puskám és betoltam de észrevette hogy betolom elvette a puskát és folytathattam a dogát eredménye még nincs de elmondta az ofömnek hogy puskáztam még ezzel se lett volna baj de amikor ma bejött anyukám suliba tanárokat kédezgetni akkor elmondták hogy puskáztam és nem tudom mit csináljak.

#szülő #puska #tantárgy #problémák lecke
2017. okt. 19. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Mondj egy olyan embert, aki sose puskázott még. Az én szüleim tudták, hogy csomó vizsgán csináltam, és csak röhögtek, hogy nem buktam le, pedig amúgy nem ilyen lazák
2017. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De azért félek a következménytöl mert igazábol csak 6 sszot irtam le
2017. okt. 19. 15:14
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Bocsánatot kérsz és elkezdesz tanulni , szüleid biztos megértik mert mikor ők diákok voltak ők is csinálták ,ha nem elegendő egy tanár az összes tantárgy tanitására akkor hogy várhatják el hogy egy diák mindet tudja.

Némettanártol is kérj elnézést és ne legyél már ilyen amatör . Biztosan minden tanár már tudott az óra után az esetröl szval figyelni fognak nagyon.

2017. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Vágjál bűnbánó arcot szüleid előtt.

Azt hiszed, ők sosem puskáztak?

A szüleid is voltak diákok!

2017. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

kizárt, hogy van olyan ember a világon, aki életében ne puskázott volna.

Gondolom ezt anyukádék is tudják.

Szóval ne parázz, inkább tanulj, ráadásul a német pont egy nagyon hasznos nyelv a későbbiekben nagyobb hasznát veszed, mint a kémiának :-)

2017. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon nagy túlzás, hogy minden ember puskázik. Pl. én soha nem puskázok, ahogy szüleim sem tették és húgom sem. Ez becsület kérdése. Nyílván nem olyan nevelést kapunk, hogy szüleink röhögnek a csaláson. Szerencsére vannak még értékrenddel bíró emberek.
2017. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket sokat segitettek
2017. okt. 19. 15:25
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy puskázol, lehetsz becsületes. Nyelvnél például más az eset, de mégis kinek van kedve megtanulni azt a sok, sületlen sz-rságot, amit ránk erőltetnek?

Egyébként ez nem olyan nagy dolog. Úgy értem, ezt túlságosan szigorúan veszik a tanárok és a szülők is, szerintem. Nagyon nagy tévhit az, hogy aki puskázik, az egész életében egy hanyag, lusta ember lesz, de a legjobb, amikor azt hallom, hogy aki puskázik, az bűnöző lesz felnőtt korában... :D Én rengeteget puskáztam, főleg kémiából és fizikából, merthogy nekem ezekre nem volt szükségem grafikusként. Ami érdekelt, azt nyilván megjegyeztem, de nem vagyok hülye, hogy megtanuljak négy oldal reakcióegyenletet egyetlen egy számért, ami nem mutatja a valódi tudásomat. Puskáztam magyarból is, matekból is, nyelvből is, igazából mindenből, mégis 4 fölött van az érettségi átlagom. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy puskázni jó és kötelező, de azért nem is olyan, amiért úgy be kell parázni, mintha embert öltél volna.

2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Semmit. Legközelebb próbálj meg jobban felkészülni, hogy ne kelljen puskázni.

Ha a szüleid szóba hozzák, mondd, hogy megbántad és máskor jobban tanulsz.

2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Én nem puskáztam soha, mert nagyobb a lebukás veszélye, én nem mertem. Inkább rosszabb jegyet írtam, mint így is, úgy is egyes, és még a becsületem is oda. Szóval egy ember már van, aki nem puskázott soha.


28/L

2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!