Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem illetlenség felrakni...

Nem illetlenség felrakni Facebookra szó nélkül más gyerekét? (rokon)

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De az.
2018. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak illetlenség, de személyiségin jogok megsértése is. Ha a szülök kérik, akkor le KELL venni.
2018. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annak venném, legalább engedélyt kérhetett volna szerintem.
2018. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogsértés is, nem csak illetlenség.
2018. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség hanem pofátlanság és jogsértő is lehet. Nálunk nagyanyám csinálta ezt, unokatesómékat lefényképezgette aztán töltötte fel a facebookra a pucér, fél pucér képeket a gyerekekről semmivel nem törődve.
2018. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem anno a sógornőmnek (férjem testvérének akkori barátnője) való csinálta ezt.


Ha volt vm ünnepség, gyerek szülinapja (sógor a keresztapa), vagy csak úgy, együtt vendégeskedtünk, készültek a képek és kerültek ki a megkérdezésem nélkül.

Jó, nem pucér vagy kínos képekről beszélünk, de akkor is a gyerekem, és én úgy vagyok ezzel, hogy a mi gyerekünket majd kirakjuk mi, ha szeretnénk.

Vagy nem zavarta, hogy pl én otthoni cuccban, toalettben vagyok. Nem azt mondom, hogy csak gálában lehet fényképezkedni, mert pl azon is szakadok mikor már a gyerejeket is retusálják, de ha én épp nem szeretném akár magamat sem fényképeztetni, akkor ez milyen bunkóság már??!

Beengedsz valakit az otthonodba, ahol ünnepled mondjuk a gyereketek szülinapját, belső családi eseménynek szánod, erre valamelyik vendég kattogtat és válogatás nélkül szórja ki a nyilvánosság elé a képeket.


Készültem miatta szólni, de úgy làtszik, abból, hogy feltűnően nem lajkoltam, reagáltam, vagy betiltottam a képeken való megjelölést, levette, hogy nekem nem tetszik, mert befejezte.


Amúgy szerintem nem csak gyerekkel, de felnőttel kapcsolatban is neveletlenség.

2018. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Dehogynem!

Én levetetném azonnal, és az lenne róla az utolsó fotója.

2018. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen, sőt pofátlanság és adott esetben jogsértő is.
2018. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fotót sem csinálok a barátnőm gyerekéről az engedélye nélkül, nemhogy feltöltsem bárhova.

Nagyon tapló dolognak tartom, meg kell kérdezni a szülőket, ha pedig nemet mondanak, nem megsértődni, hanem elfogadni.

2018. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!