Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » December 27-én, vasárnap...

December 27-én, vasárnap szabad vagy illetlenség ismerősnek (aki nem rokon) telefonálni? Érdeklődni, hogy egyik családtagja hogy van?

Figyelt kérdés

Tegnap került kórházba egy ismerősöm rokona, akit szintén ismerek. Szeretném tudni, hogy van. De se Skype-on, se Facebookon nem látom fenn azt, akit szeretnék felhívni.


Nem akarom karácsony két napján zavarni. De érdekelne, hogy van.

Ilyen alkalommal szabad-e telefonálni pl. vasárnap 17.00 körül?


2015. dec. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetlenség.
2015. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felhívhatod.
2015. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Skype-on és Facebookon is hagyhatsz privát üzenetet, abból legalább látják hogy érdeklődsz, és esetleg ők hívnak fel (vagy válaszolnak írásban) amikor nekik az alkalmas.


De különben nyugodtan felhívhatod őket vasárnap.

2015. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes eddigi választ.


A Facebook és Skype üzenetnél szerintem személyesebb a telefonon érdeklődés, szóban.

Ilyen helyzetben számomra fontos az (is), hogy lehetőleg személyes(ebb) legyen.

2015. dec. 25. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy gyűlölök telefonálni.

Meg a chat sem vonz nagyon.

Legjobban az e-mailt szeretem, vagy akkor már személyes beszélgetés élőben.

2015. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!