Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért felejtenek el...

A szüleim miért felejtenek el felkszönteni a névnapomon?

Figyelt kérdés

Az eddigi években nem sokan köszöntöttek fel névnapomon sem, de a mai napon meglepő módon az osztálytársaim felköszöntöttek ami nagyon jól esett.

A családom pedig elfelejt felköszönteni.

Bátyámat sosem felejtik el felköszönteni.

Sőt én is mindig mindenkit felköszöntök, szó szerint mikor egyből hazaérek felköszöntöm.

Nincs rossz kapcsolatom a szüleimmel, de sokszor volt hogy engem elfelejtettek és nagyon rosszul esik.

Család tagok közül is csak a mamám írt.

Én direkt nem szólok senkinek sem hogy amúgy ma névnapom van köszöntsenek fel, de akik azt csinálják hogy mondogatják auokat meg felköszöntik.

A szüleimnek most sincs semmi dolga, nem értem miért felejtették el.

Bezzeg a bátyámnak a névnapját tudják.


2018. jún. 6. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Őszintén, most neked ez a legnagyobb problémád?

Engem kb alig köszöntöttek fel, sőt még szülinapomon sem köszöntött fel szinte senki.

Amúgy meg ez a névnapos dolog meg baromság. Az emberek rendelték a neveket bizonyos napokhoz, nincsen semmi jelentősége. Szóval, még mindig érdemes siránkozni rajta?

2018. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Végre egy értelmes család.

Ezt a névnapozást szívem szerint beszüntetném, az egyik leghülyébb dolog, ráadásul nem is egyértelmű leképezés, hisz Tamás névből is több van a naptárban.

2018. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
"Végre egy értelmes család" => Az minden, csak nem értelmes, ahol az egyik gyereket felköszöntik, a másikat meg nem. Itt nem a névnap a fő probléma...
2018. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Tegyél fel a telefonukra egy névnap emlékeztető appot. Amúgy hidd el, ugyanúgy szeretnek téged a szüleid, mint a bátyádat, csak elfelejtették a névnapodat, nem arról van szó, hogy kevésbé fontos vagy! Az én anyukám semmilyen fontos dátumot nem tud megjegyezni, velem kapcsolatban sem, mindig a mamám emlékezteti, őt meg a határidőnaplója emlékezteti, mert minden évben vesz egyet, és rögtön beleírja ezeket a napokat. Szóval senki sem tökéletes. Ha nagy leszel, rájössz, hogy a névnap tök hülyeség, és ha felköszöntenek, azt fogod rá válaszolni, hogy kit érdekel, ez csak egy hülye névnap!
2018. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Az én szüleim 14 éves korom óta a szülinapom is elfelejtik.

Pont én vagyok az aki nyáron elején született. Mezőgazdász család vagyunk, pont akkor alig van pénz, csak később lesz aratás.

Így amikor lehetett "elfelejtették"

2018. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Eszedbe jutott már tőlük megkérdezni ezt?
2018. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy szülőnek emlékeztető app kell, hogy a gyereke névnapját megjegyezze, az ássa el magát öt méter mélyre!


Kérdező!

Őszintén szólva én azt mondom: Azért felejtik el, mert téged másodrendű testvérnek tartanak a bátyád mellett.

Én másnap elmondanám, hogy előző nap névnapon volt. És hogy ezek után a családból én senkit nem köszöntök fel névnapján.

2018. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Milyen szomorú... Majd ha lesz kis időm, sírok a hatalmas problémádon. Nem baj, hogy nem most, már, de rögtön, azonnal? Tényleg bocs... O.o
2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, szánalmas az ilyen ember, aki féltékenykedik a másikra. Illetve az, hogy lepontozzátok a másikat.

Muszáj ilyenen sírni? Tényleg az ilyen az emberi értelem legnagyobb problémája?

Mikor odakint rengetegen éheznek, megerőszakolnak embereket, embereket ölnek? Ja, hogy titeket nem érdekelnek más emberek problémái? Akkor pontozzátok le a másikat nyugodtan és sírjatok ilyen kis apróságon, mint hogy nem köszöntöttek fel.

Én 30 éves vagyok és nem siránkozom azon, hogy nem köszöntenek fel.

2018. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán elfelejtették. Én is tavaly elfelejtettem a férjem nevnapjat, és csak 3 nap múlva jutott eszembe. De mondok jobbat, ő maga is elfelejtette 😂
2018. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!