Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom el akar menni bulizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom el akar menni bulizni a névnapomon. Csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Mindig egyutt ünnepeljük az ilyen eseményeket éppen ezért nem értem miért csinálja most ezt. Nem jár gyakran bulizni szóval nem tudom van-e jogom kiakadni, de már három éve együtt vagyunk és rosszul esik, hogy simán itthon hagyna a névnapomon annak ellenére, hogy már elmondtam neki, nem szeretném ha aznap egyedül hagyna. Persze ő van felháborodva, mert már egy hete megbeszélték a haverjaival, hogy akkor mennek. Mi a teendő ilyenkor?

2016. nov. 20. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nevnap? Ne rohogtess mar. Mi nem is unnepeljuk.
2016. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Pedig egy névnapi szexnél nincs jobb. Sose fogom megérteni a barátodat.
2016. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nem ismerlek benneteket, meg hogy pontosan mi számít problémának egy kapcsolatban, de a névnap sztori nekem is kicsit nevetséges őszintén szólva ... mi sem nagyon ünnepeljük családon belül is maximum annyi hogy boldog névnapot ... de hogy "pont ezen a szent napon hagy téged egyedül" ... kb mintha az esküvőtökre nem érne rá elmenni, vagy szenteste menne a kocsmába ... szerintem ezt azért fel lehet dolgozni, az a teendő, hogy amikor legközelebb találkoztok koccintotok egyet a névnapodra, ha az neked annyira fontos, aztán megy tovább az élet
2016. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi se tartunk névnapot. De engem az se zavarna ha a szülinapomon menne valahová. És akkor mi van? Szerintem ezt túlreagálod. Manapság a gyerekeknek tartanak névnapozást. Ha már így megfogod a pasidat ne csodálkozz ha majd elhagy.
2016. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!