Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égés vagy szerintetek szüleite...

Égés vagy szerintetek szüleitek elött pucéran?

Figyelt kérdés
Uj vagyok,eddig csak olvassgattam,de történt egy eléggé égö dolog velem.Soha nem fordult még elö,hogy édesapám látott volna meztelenül. Erre kint nézik a TV-t amikor a zuhanyban állok, és ö sajnos nem tudta hogy zuhanyzom. Talán eddigi legnagyobb égés volt elötte,ahogy benyitott ott állok az ajtóval szemben. Mindketten leblkokkoltunk...vagy 4-5 másodpercig vagy csak álltunk,majd elnézést kért és kiment. Örülök hogy normálisan kezelték a dolgot,ugyanis elmondta anyukámnak is,aki mondta hogy ö sem tudta hogy bent vagyok. 18 L

2018. jún. 7. 22:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4%
Dehogy is égés. Sok lány járkál otthon mesztelen, van aki fiú tesója előtt is
2018. jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem kell rajta ennyire kiakadni. Ciki, persze, de véletlen volt és egyszeri eset. Velem ugyan még ilyen sem volt, szerintm 8-9 éves korom óta csak felöltözve látott még anyám, nekem kellemetlen.
2018. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlspilázni. Véletlen rádnyitott, istenem. Túl kell lépni rajta. Ő is 'égésnek' élte meg, de voltaképpen semmi szégyen nincs benne.
2018. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

51%-os te mit kopizod ki más szövegét?


Kérdező, cikibb az, hogy nem tudsz fogalmazni ;)


Amugy nem, néha előfordul, hátaztán.

2018. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Dehogy égés. Hidd el, látott már elégszer meztelenül, mikor kicsi voltál.

Attól, hogy közben felnőttél, még ugyanúgy a gyereke vagy, ugyanúgy néz rád.

Ha a szomszéd nyit rád, az más lett volna.

2018. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Perszeeee. Nem hallotta hogy zuhanyzol perszeeee
2018. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem égés. Egyszeri alkalom volt. Ők már túlléptek rajta,tedd meg Te is. éés máskor zárd be az ajtót :)
2018. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem égés.De miért bámultatok egymásra másodpercekig?Te miért nem fordultál el és apád miért nem csukta vissza azonbal az ajtót??
2018. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mit kell ezen leblokkolni, sima emberi test, mindenkinek van. Én se meztelenkedek direkt senki előtt, a páromat leszámítva, de a szülő még annál is lazább, mint a kórház, ahol vadidegenek láttak meztelenül és pont nem érdekelt, csak az, hogy felébredjek műtét után.


Semmi égőt nem látok benne.

2018. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarlak elkeseríteni, de életed első pár évében jó eséllyel láttak már mindketten meztelenül. Meg aztán apud is látott már legalább 1 felnőtt nőt full pucéran, azt meg nem hiszem, hogy "férfi szemmel" mért volna végig.

Persze, nekem is kellemetlen ha rám nyitnak vagy én másra, de egy gyors bocsi és kimegy aki benyitott, és ennyi, mire végez a bent lévő, el is múlik a kellemetlen érzés.

2018. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!