Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égés vagy szerintetek szüleite...

Égés vagy szerintetek szüleitek elött pucéran?

Figyelt kérdés
Uj vagyok,eddig csak olvassgattam,de történt egy eléggé égö dolog velem.Soha nem fordult még elö,hogy édesapám látott volna meztelenül. Erre kint nézik a TV-t amikor a zuhanyban állok, és ö sajnos nem tudta hogy zuhanyzom. Talán eddigi legnagyobb égés volt elötte,ahogy benyitott ott állok az ajtóval szemben. Mindketten leblkokkoltunk...vagy 4-5 másodpercig vagy csak álltunk,majd elnézést kért és kiment. Örülök hogy normálisan kezelték a dolgot,ugyanis elmondta anyukámnak is,aki mondta hogy ö sem tudta hogy bent vagyok. 18 L

2018. jún. 7. 22:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%
Apudnak sokkal égőbb volt, mint neked ezt elhiheted. Egy ilyen családban, főleg. Nyilván nem te alakítottad így az eddigi életed, hogy ez ekkora tabu legyen, hanem ő.
2018. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
A múltkor a tesóméknál voltunk és bementem a szobájába a neten buszt nézni. Elment fürdeni, majd meztelenül bejött, eléggé meglepődtem. Elnézést kért, mert nem tudta, hogy ott vagyok. Ő 21 éves lány én 30 éves fiú. Semmi különös nem volt, gyorsan magára kapta a polóját, aztán egy bugyit. Ennyi. Én láttam már nőt meztelenül (régen őt is), ő látott már fiút, nem hiszem, hogy nagyon gáz lenne, legalábbis részemről.
2018. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mai napig nem zavartatjuk magunkat egymás előtt meztelen sem.36N
2018. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!