Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a gyereketek összejönne a mostohatestvérével?

Figyelt kérdés
Akár a te párod gyereke, akár a volt párod új párjáé.
2018. jún. 9. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem vérszerinti rokonok, tulajdonképpen semmi közük egymáshoz, azt szólnám hozzá, mint bármelyik másik kapcsolatukhoz.
2018. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Egyik volt osztálytársammal ez történt, már évek óta együtt vannak, gyereket várnak.

Őszintén szólva, ha tegyük fel, összeeresztenek egy háztartásba két hormontúltengéses tinit, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy valami történni fog köztük, akármennyire nem akar az ember ebbe belegondolni, van rá esély. Ha kicsi koruktól együtt éltek testvérként, az már kicsit furcsa, de vérségi kapcsolat akkor sincsen köztük.

2018. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nincs vérségi kötelék nem baj.Föleg ha komoly a kapcsolat.Mármint nem egy éjszakás kaland.
2018. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de azért figyelmeztetném őket, hogy szakítás után ciki leet az együttélés.
2018. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Azon aggódnék, mi lesz ha esetleg szétmennek, és utána is egy lakásban kell élniük. Esetleg egyik még erez valamit, másik meg felhozza bemutatni az új párját, vagy karácsonyozni, stb.....borzasztó cikis helyzetek adódhatnak.
2018. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen elfogadható! Én 17 évesen szerelmes voltam a mostohabátyámba, aki akkor 22 volt. Fürdés után, amikor egyedül voltunk ledobtam előtte a törölközőm, volt, hogy amikor nem voltak itthon a szüleink rögtön indultunk a hálóba, viszont nem voltunk óvatosak és megtudták. Mindketten nagyon megbántuk, de én továbbra is kötődtem hozzá, de ő közölte, hogy ez csak egyszeri alkalom volt, felejtsük el. Szerintem ha nem ez a szitu, semmi baj nincs vele.
2018. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!