Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha anyukád/apukád...

Mit tennél, ha anyukád/apukád összejönne az expároddal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok ilyen helyzetben, csak már hallottam ilyesmiről, és kíváncsi vagyok ki hogy reagálna. Természetesen nem a tini korosztályra gondolok, hanem 20-30 éves válaszolókra.

Előre is köszönöm! :)


2012. máj. 22. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkora balhét csinálnék.És többet nem beszélnék anyuval/apuval!Az ilyen emberek undorítóak.
2012. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon is kiakadtam hogy miután szakitottunk,összehaverkodtak és anyám próbált minket békiteni (szakitás előtt kétszer találkoztak több év alatt)
2012. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyám összejött a volt sógorommal, de tudomásom szerint csak lefeküdtek. A nagymamám összejött az apámmal. Legalábbis ezt beszélik. Nagyon szégyellem,soha nem tudnék ilyet csinálni, de sajnos ezt a terhet is nekem kell hordani a hátamon, õk nem szégyellik én elsüllyedek szégyenemben.
2012. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyen kavarások előfordulnak, szülői békítések :D Nem akarnak ők rosszat, de ehhez aztán az ég világon semmi közük. Én úgy vettem észre ez inkább a nagyszülők szokása,nálunk legalábbis mamám viszi ilyesmiben a prímet :D
2012. máj. 22. 11:28
 5/18 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló nagyon sajnálom :(

Neked nem kell szégyenkezned! Ez maximum az ő szégyenük, nem a tiéd.

Neked inkább büszkének kellene lenned magadra, hogy benned felmerült, hogy talán ez szégyen.

2012. máj. 22. 11:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmről kiderült, hogy nem is az apjától van hanem a nagyapjától. A vén kecske felcsinálta a fia feleségét. Elég gáz, hogy apa fia osztozkodtak egy nőn.
2012. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A 3-ik válaszoló vagyok, de tudod az a baj, hogy az emberek nem igy fogják fel és összesugnak, mondják egymás között.

Nagyon nehéz ezzel a tudattal élni, de megpróbálom elhessegetni és nem észrevenni,amikor kibeszélnek az emberek.

2012. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na ez is cifra sztori. Remélem azért megszakadt a jó apa fia kapcsolat a férj és a "nagypapa" között. Na meg az anyát is remélem kihajították a házból.
2012. máj. 22. 11:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kikaparnám a szemét!Ez valóban undorító.

Az biztos,hogy a verés,se anyám se az exem nem úszná meg.

2012. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen tudom, az emberek ilyenek, képtelenek a saját dolgukkal foglalkozni. Ha falun élsz, akkor ez méginkább jellemzőbb. Ha friss történet, akkor még egy darabig csámcsognak, utána elfelejtik, ha régi sztori, akkor pedig felemlegetik.

Talán ha egyszer szembesítenéd őket a tényekkel, vagy beszállnál a szitkozódásba az ő oldalukon, akkor téged kihagynának belőle :)

2012. máj. 22. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!