Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod testvérének (nővérének...

A párod testvérének (nővérének, húgának, öccsének, bátyjának) a gyermeke hasonlít a párodra? Mennyire?

Figyelt kérdés
Vártad a párod testvérének gyermekét? Gondolkoztál rajta, hogy lehet, hogy nagyon fog hasonlítani párodra? Nálatok mennyire hasonlít párodra az ő testvérének a gyereke, gyerekei?
2010. jún. 16. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A bátyám lánya állítólag kiköpött olyan, mint én vagyok, akár az én lányom is lehetne. A hasonlóság akkor volt a legfeltűnőbb, amikor még kicsi volt, és a szomszédok ezt mindig megjegyezték, hogy ez a gyerek tisztára a nagynénje!


Üdv!


ui.: a nagyobbik lányom és a párom húgának a legkisebb lánya annyira hasonlítanak egymásra, hogy testvéreknek nézik őket...ez is furi

2010. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nővérem lánya és az én lányom mintha testvérek lennének, mi is nagyon hasonlítottunk egymásra gyerekkorunkba. A férjem testvérének lányai vannak, ők nem hasonlítanak a páromra. Még szerencse!!!
2010. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval van e valaki,aki hasonlít a testvérének a gyerekeire?

Például anyum,a bácsikámnak(anyum bátyjának)két gyereke van,az egyik 5,5 éves kislány,tök úgy néz ki,ahogy anyum nézett ki annyi idősen:)

2010. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen ugyanaz, de az anyukámnak van egy huga, és neki a lánya és én annyira hasonlítottunk kisgyerekként, hogy az unokatesóm (vagyis a hasonmásom) édesapja elé tettek összekeverve fényképeket, hogy válassza ki, melyik a lánya és melyik a keresztlánya, és bakizott jócskán..ú


A párom bátyjának a gyerekei egyáltalán nem hasonlítanak a páromra.

2010. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyunak a hugának a kislánya,pont úgy néz ki mint én kicsinek.
2010. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az unokahugom megszolalasig hasonlit ram!
2010. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiam pont úgy néz ki, mint az öcsém, csak kicsivel fiatalabb (5 év)
2010. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hasonlítanak a páromra. Amúgy meg pontozz le kérdező de nem túlzottan izgat a párom testvérének a gyereke, nem vártam, nem az én dolgom. Nem arról van szó hogy utálom, normális vagyok vele de nem törődök velük tulzottan sokat. Neki is van élete, nekem is, ennyi, van elég dolgom. Soha eszembe sem jutott hogy mi lesz ha hasonlít a páromra. Mert mi lenne?
2010. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Testvérem fia hasonlit rám,és az én gyermekeim nagyon hasonlitanak a tesóm fiára,ha valaki együtt látja őket,azt hiszik h testvérek.
2010. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!