Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor öregek lesztek akkor...

Amikor öregek lesztek akkor úgyanúgy fog tetszeni a férjed/ feleséged vagy a párod ahogy megismerted? (fiatalkorában).

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért de ez már nagyon rég volt a fejembe.. Köszi a válaszokat!
2010. jún. 16. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne! :)
2010. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
39 vagyok,a párom 59.Ráncos,ősz,és szeretem.Nem a kor és nem a külső a lényeg.
2010. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Egy kicsit ráncosabbak leszünk, de ez nem csak a páromra vonatkozik. Én se fiatalodom! Az pedig 100%, hogy a párom gyönyörű barna szeme soha nem fog változni! Ez pedig az egyik "külsőség" a sok közül, ami nem változik és imádom benne.
2010. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, ha ugyanolyan jó fej marad.
2010. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én nagyszüleim 64évet éltek le együtt jóban,rosszban.

Azt nem tudom,hogy tetszetek-e még egymásnak öreg korukra

de azt tudom tisztelték és szerették egymást.

2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Naná! Egy hosszú házasságban semmi jelentősége nincs annak, ha megöregszünk. Ez a tény csak másokban indulálhat kérdéseket. A ráncok, a test ernyedése nem befolyásolhatja az érzelmeket. Ilyenek leszünk és kész. Aki ezt nem veszi tuomásul és képtelen megöregedni, az bizony szenvedni fog és másokat hibáztat. Inkább arra fogok törekedni, hogy koromhoz képest mindig szép legyek. Szepes Mária 90 elmúlt, mikor Révész Sándor azt nyulatkozta róla, hogy ő egy gyönyörű nő. Ezt el is hiszem, mert szerintem is az volt.
2010. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne :=)

24 éve ismerjük egymást, ebből 10 éve vagyunk házasok és még mindig ugyanúgy tud rám hatni egyetlen mosollyal, szempillantással, simogatással. Remélem, ez már így marad :=)

2010. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Idősebb korban is lehet az ember szép, és kivánatos a másik számára. Ha a másikra nézel és ilyen szemszögből nézegeted, előtornyosulnak a szép emlékek, és az a kép, ahogy megismerted, megszeretted Őt.
2010. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Abszurd, de én most is néha látok nagyon szép idős néniket és valóban vonzó bácsikat. Ha a párom úgy öregszik meg, hogy nem deformálódik el az arca, akkor tetszeni fog. Ha mégse, akkor is ő a párom és a szeretet megszépíti számomra :)

21L

2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elhízás elcsúfítja az embereket. Amúgy ha ráncosak, nem baj, az ősz haj meg szép. De nem ez a lényeg, hanem a helytállás jóban rosszban, az időskori bölcsesség, belső béke, a megszolgált, kiérdemelt tisztelet, a kölcsönös segítségek az évek alatt, a kátyukból való kimászás, a közös emlékek, az élet igazi értelmének közös fölfedezése. Talán fiatalon azt hiszi az ember, hogy ez mind nem számít, csak a szépség, és a szex a lényeg. De ahogy múlik az idő, kell, hogy szert tegyünk egy bölcsebb és érettebb szemléletre, filozófiára, vagy akár vallásra.
2010. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!