Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor öregek lesztek akkor...

Amikor öregek lesztek akkor úgyanúgy fog tetszeni a férjed/ feleséged vagy a párod ahogy megismerted? (fiatalkorában).

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért de ez már nagyon rég volt a fejembe.. Köszi a válaszokat!
2010. jún. 16. 18:15
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem attól függ, hogy hány évet éltél a kedveseddel és lényegtelen, hogy élettársad, vagy házastársad.

Valamiért az évek során együtt maradtatok, egykor szerettétek egymást, öregkorotokra már a szerelmet felváltja a szeretet, elfogadás. Kiismertétek egymást évek alatt, tudjátok a másik rigolyáit, életvitelét és egymáshoz alkalmazkodtok. Az érzelem nem változik, csupán nem lesz annyira heves, mint régen. Hidd el, mire oda kerülsz, hogy öreg leszel, hát nem azzal fogsz foglalkozni, hogy mennyire tetszik a párod, és hányszor lesztek "együtt", mert akkor ez már rég felejtős lesz.

A szeretet, őszinteség és elfogadás az, ami az öregkori párkapcsolatot idézi. Egyébként a szüleim már 42 éves házasok és nagyon boldogok, hát erről is írtam ...

2010. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha EGYÜTT öregedtek meg, akkor igen. Mi 25 éve vagyunk együtt, azóta mindketten öregebbek lettünk, de még most is nekem ö a legvonzóbb férfi és töle is sokszor hallaom, hogy neki a legszebb nö vagyok. (Pedig mindketten átlagosak vagyunk).

Van egy mondás, hogy a szépség annak a szemében keletkezik, aki néz valamit/valakit. Abszolut szépség nincs, és olyan nincs, aki senkinek sem tetszene.

2010. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen igen... a lelkébe szerettem bele...nem a testébe.....
2010. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!