Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megbánta-e az, aki fiatalkoráb...

Megbánta-e az, aki fiatalkorában nem bulizott?

Figyelt kérdés
Te milyen típus voltál? Aki bulizott, nyári szünetekben 11-12-1 felé ment haza buli nélkül is, akinek nagy volt a baráti köre stb. vagy az, akinek voltak barátai, de egy évbe max. egy buliba ment el(osztálybulik nem ide számítanak), és az estélyit otthon töltötte? Ha utóbbi, megbántad-e, hogy nem voltál olyan ember, mint az első típus?
2011. szept. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még soha sem voltam buliban, és nem is szeretnék menni. Vannak barátaim, de nagyrészt felnőttek.

18/F

2011. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Én eddig nem buliztam soha.

Kevés barát/haver volt...

21F


Nem bántam meg semmit.

De hamarosan belevetem magam a bulikba.

Nem azért hogy pótoljam, hanem mert miért ne....

2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20L vagyok, még nem bántam meg hogy nem jártam bulizni, és nem is tervezem megbánni. Bántam már meg dolgokat, hogy nem tettem meg, egész egyszerűen a bulizás nem érdekel, akkor meg minek csináljam?
2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!