Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu teljesen kiakadt, most...

Anyu teljesen kiakadt, most is itt üvölt. Mit tegyek? Voltam fodrásznál és levágattam a hajam, anyu készen van. De nekem nagyon tetszik a haj ilyen lett a hajam:

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2010. jún. 16. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
82%

17 éves fejedre megkomolyodhatnál már!


Ez Egy buliba vagy divatbemutatóra okés haj, de nem utcára!!


Én is kiröhögnélek :D


Leginkább egy felizgult Kakadura hasonlít ez a frizura..


27F

2010. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
62%

Azért kérdeztem a stílusodat,mert talán ha tudnám könnyebb lenne eldönteni,hogy hogy is áll neked...

de mind1

2010. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
77%

Nézd ! :)


[link]


Így akarsz kinézni???


:D:D:D::D:D:D

2010. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
74%

utcára teljesen nevetséges ez a haj, de te tudod :DDDD

csak ne találkozzunk, mert tuti kiröhöglek :D

2010. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon jo.Tolts fel magadrol kepet,hogy neked milyen.
2010. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
hehe az utlsó tényleg találó, de hát ez van nekem kell tetszenie..
2010. jún. 16. 19:30
 27/64 anonim ***** válasza:
98%

Semmit nem tudsz tenni,de most megértem anyuádat is,nekem se tetszene ha a gyerekem ilyen hajjal jönne haza,de viszont téged is megérteek mert ugye te hordod a hajad.


Egyszer tesóm úgy jött haza hogy félig kopasz volt,félig meg kb 5centis haja.Anyámék is üvöltöttek vele(kicsi voltam nem emlékszem),de mindíg emlegetik.

22/L

2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...hát nem egy átlagos frizura enyhén szólva...az idősebb korosztályból meg szerintem nem is lehetne olyat találni,aki szerint nem borzalmas,szóval elhiszem hogy nem örül,de már ez van,nem lehet megváltoztatni,úgyhogy felesleges részéről is a kiabálás,annak a válaszolónak volt igaza aki azt mondta,hogy a "te fejed,te mész vele az utcára"...ezzel már nincs mit tenni míg meg nem nő.Anyudnak valószínűleg az is a baja vele,hogy nem nőies(egyébként nekem sem tetszik-de az én véleményem most lényegtelen).A legegyszerűbb hogy a béke kedvéért elnézést kérsz tőle,hogy nem szóltál előtte.

21/L

2010. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
89%
gyáá a bátyámnak is ilyen van
2010. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy majd megnő :D Jobb, mint egy tetkó.

Mindenesetre az én anyám olyan vagány, hogy a pirszingem után ő is átszúratta az orrát, most meg egy tetováláson gondolkozik. És ő biztat az extrém frizurákra, dehát a göndör hajammal nem sok geometrikus frizurát lehet készíteni. 22/L


Egyébként meg tényleg mondd meg, hogy kipróbálod ezt, jobb, mintha negyven évesen tennéd és ami a legfontosabb: MEGNŐ! :)

2010. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!