Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu teljesen kiakadt, most...

Anyu teljesen kiakadt, most is itt üvölt. Mit tegyek? Voltam fodrásznál és levágattam a hajam, anyu készen van. De nekem nagyon tetszik a haj ilyen lett a hajam:

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2010. jún. 16. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%

Talán a célozgatásnál konkrétabban is megmondhattad volna neki, hogy mit is szeretnél tenni. Akkor lehet, hogy nem akadt volna ki ennyire. Ilyenkor a szülők lehet, hogy úgy érzik, hogy a gyerek hülyének nézte őt és tiszteletlen volt vele.

A képen nekem sem tetszik ez a haj, de 17 éves vagy. Az ilyeneket inkább ebben a korban kell kipróbálni, mint mondjuk 25 körül. Ennyi szerintem még belefér.


22L

2010. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem olvastam végig a válaszokat, lehet, hogy már írtak hasonlót, mint az enyém lesz. Személy szerint nekem sem tetszik ez a haj, magamnak biztos nem csináltatnám meg, de ha meglátok valakit ilyen hajjal, akinek jól áll, akkor biztos nem gondolom azt róla, hogy őrült, vagy bármi, csak azt hogy "húú, de bátor, és tökjól csinálja". Nekem is mindig beleszóltak a szüleim, hogy mit hordjak, milyen hajam legyen, de nem ennyire durván, hogy üvöltözzenek. Nem tudsz mit tenni, majd megbarátkozik vele... Ha neked tetszik, hordd egészséggel. :))
2010. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik egyszer mindent kikell próbálni nem? Szerintem nagyon bevállalos csaj lehetsz, most lázadj.. és ne 10 év múlva.
2010. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
97%
A képet én nem látom, miért? Pedig kíváncsi vagyok.
2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
88%

Ha először rákattintotok és nem hozza be akk lépjetek ki a képből és kattintsatok mégegyszer.


Am te búza vagy?:D

2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
68%
NE haragudj,de ez a haj nagyon gáz.. :D
2010. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
96%
Egyedi frizura valóban, de annyira nem szörnyű tekintettel arra, hogy láttam már ilyet utcán srácok esetében, akiknek ez a hajtípus ráadásul hupilila és hupizöld volt a színe.
2010. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok maradi lány, mert 15 vagyok. És érdekel a divat, meg minden ilyesmi. Az extrém hajakat is szeretem.. De utcára ilyet nem szabad, vagyis lehet, ha hülyének akarod mutatni magad...


15/L

2010. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim válasza:
97%

Hát, ha az én lányom lennél, nem üvöltenék, csak sírva fakadnék. :) Nekem azért nem tetszik, mert egyáltalán nem nőies szerintem. Nagyon kevés embernek áll jól ez a frizura. Azért arra kíváncsi lennék, hogy NEKED tetszik? Mert az egy dolog, hogy máson, vagy képen tetszett. Ha tükörbe nézel, el tudod fogadni, hogy ez Te vagy? Nem érzed idegennek?

Amúgy minden csoda 3 napig tart, szóval anyukád majd megbékél.

2010. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim válasza:
95%
sztem attól is függ pl. hogy hol laksz! mert ha pesten akkor nem gáz mert mindennapos az ilyen látvány....de vidéken már nem annyira!
2010. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!