Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu teljesen kiakadt, most...

Anyu teljesen kiakadt, most is itt üvölt. Mit tegyek? Voltam fodrásznál és levágattam a hajam, anyu készen van. De nekem nagyon tetszik a haj ilyen lett a hajam:

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2010. jún. 16. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
74%
Ez borzalmas! Nem gondolod, hogy anyádnak több esze van, mint neked?
2010. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként a szülők nem szeretik,ha valami extrém dolgokkal állítasz haza a tudtuk nélkül.Én is így jártam a köldök piercingemmel,pedig akkor 19éves voltam és anyum elég nyitott,nem tilt meg dolgokat,de kifejezi,ha nem tetszik neki,de amikor ez történt,akkor látszott rajta hogy rosszul esik neki mondta is hogy miért nem szóltam előtte...arról is szól ez az egész,hogy a gyereke vagy,szereti tudni,hogy mire készülsz és nem esik neki jól,ha kihagyod a döntéseidből anélkül,hogy legalább a véleményét megkérdeznéd...érthető.
2010. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
96%

én nem látom:S

nem töltenéd fel a www.myimg.de-re?

2010. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
82%

"felizgult kakadu" ez nagyoon naaaagy:DDD

Kiesek a fotelból:D

2010. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
75%

bocs de igy hülyén fog visszanőni és havonta 1-2 cm nő gondolj bele meddig tart mig a felálított haj+ a levágott haj körübelül egyforma hosszu lesz (+ add hozzá aztis hogy ami fellálitasz azis nő megfele..)


eső+hó+szél meg tönkreteszi és csak kiröhögnek az utcán

2010. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
61%
Hat az en anyam,majdnem szivinfarktust kapott,amikor a szoke hajamat feketere festettem,apam,meg azt hitte rolam,hogy az egyik baratnom jott hozzam.Nagyon kiakadtak,sokaig tartott amig eszhez tertek,de vegul kenytelenek voltak elfogadni,mast nem nagyon tehettek,hogy meg azutan jo parszor lehordtak a tettemert.Anyukad is majd megbekel.
2010. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen néha én is ilyen hajjal estem haza, anya folyton lehülyézett, meg kiröhögött. mostmár látom igaza volt :D de úgy vagyok vele hogy nem bántam meg, néha mindenki meghülyül, és ennyi meg kell ;) ha neked tetszik, hát hord büszkén! (bevallom a mai napig vonzanak az ilyen nemmindennapi frizkók ;))
2010. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen jó. Sok looser netezik ma, csak azért kapsz ennyi buta választ. 2 lány ismerősőmnek is ilyen van, az egyik teljesen hidrogén szőke a másik. Természetes szőkésbarna.

F27

2010. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
48%

Már semmit nem kell tenned. Már megtetted a lényeget. Olyan hajad van, amilyet szeretnél. Anyukádnak komoly problémái lehetnek saját magával, ha ilyesmin kiakad. Legyél türelemmel, majd lenyugszik.

Fateromnak sem tetszett volna. Annyit mondott volna, hogy "ízlések és pofonok".

Számomra egyébként teljesen közömbös ez a haj (nem vonz, nem taszít), de a lényeg, hogy a te egyéniséged adja vissza.

2010. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nekem nagyon tetszenek az extrém hajak, de mi nem vagyunk egyformák ahány ember annyi vélemény!
2010. jún. 16. 19:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!