Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim válnak. Mit tegyek,...

A szüleim válnak. Mit tegyek, ha azt szeretném hogy boldogok legyenek újra?

Figyelt kérdés

Tudtam hogy nem működik köztük a dolog,meg is értettem miért,megbeszélték az ügyet,de látszik rajtuk hogy nem boldogok(erőltetett mosolyok,furcsa viselkedések)

Szeretném ha újra boldogok lennének igaz nem hanem is együtt akkor mással ezt én megérteném és a tesóm is.Ez ügyben tehetnék- e valamit szerintetek?



2018. jún. 20. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre el kell válni a többi ráér,elvált nőként mondom ez nem varázsütésre megy. Évek is kellenek lehet h ujra kezdjék vkivel. Mondjuk boldog lehetsz társ nélkül is.Támogasd őket ennyit tudsz most tenni.

36N

2018. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Én ennyit csinálnák külön külön el beszélgetnék velük aztán mikor együtt vagytok fel tenni azt a kérdést anya, apa tényleg nem lehet már megoldást találni a problémára?
2018. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A mit tegyek-es kérdésekre sajnos azt kell írnom, hogy semmit. Csak az ember az a lény, aki képtelen elfogadni vagy legalább tudomásul venni azt, hogy nem mindenre van ráhatása és nem kell örökké mindent konrollálni és uralni.

A párkapcsolati válságban lévő szülők nem hiszem hogy értékelnének egy minden lében kanál mindenbe belekotkodácsoló tettvágytól duzzadó gyereket. Ilyenkor az elfogadás, az együttérző támogatás többet segít mint mindenáron megoldani kéretlenül valaki problémáját.

2018. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
annyit tehetsz, hogy ha összejönnek valakivel, nem kezdesz hisztizni meg elmarni őket egymástól, amúgy semmit
2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Amit tehetsz:

- ha szilárd elhatározása mendkettejüknek, hogy válnak, tudomásul veszed,

- nem játszol házasságközvetítőt, hagyod, hogy maguk találják meg következő párjukat,

- nem szólsz bele és nem teszel megjegyzést választásukhoz/választotthukra,

- következő párjukkal igyekszel jó kapcsolatot kiépíteni, nem uszítod egymás ellen őket.

.

Nem írod, te mennyi idős vagy, de mindenképp tudomásul kell venned: a válás az ő, közös elhatározásuk, döntésüket neked el KELL fogadnod. Ezzel még mindketten szüleid maradnak.

2018. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Békén hagyod őket a tesóddal egyetemben :)


Nehéz időszak áll mögöttük-előttük, gondolom nem két perc alatt hozták meg a döntést, ami attól még piszok szar.


Sajnálom.

2018. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem tudsz tenni. Fogadd el. Ha ők erre a döntésre jutottak, valami oka van. Erőltetni meg nem lehet ami már nem megy.
2018. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,segítettek nekünk elfogadni ezt,és már sajnos biztosan elválnak,de ha ezt szeretnék,hát legyen elfogattam és a tesóm is.A szüleimmel leültem és beszéltem,de már ezt ők is megbeszélték. Remélem előbb vagy utóbb találnak maguknak új,szerető élettársat aki minket is elfogad.
2018. jún. 22. 15:20
 9/11 A kérdező kommentje:

bocsánat a helyesírásért néha elírok dolgokat

elfogadtam'

2018. jún. 22. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
:) sok erőt kívánok.
2018. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!