Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nekem egy fiam akinek...

Kisroman kérdése:

Van nekem egy fiam akinek barátnője van és még kiskorú de teherbe esett és az anyukája nem engedi hogy ide költözzön hozzánk a fiamhoz. Nos lenne e valami megoldás hogy a fiatalok boldogok legyenek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
14 év alatti, vagy mi?
2012. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Még jó, hogy nem engedi...Te ezt hogy gondoltad? Mennyi idős a lány? Nem hiszem, hogy meg kéne tartani azt a babát. Nem vagyok abortusz támogató, de a születendő gyermek érdekeit kellene szem előtt tartani. Ilyen gazdasági helyzetben egy gyerek ne vállaljon gyereket.
2012. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Te mennyi idős vagy kérdező?
2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
biztos hogy meg kéne tartaniuk? eltartod a lányt is? mennyi idősek?
2012. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Eső után köpönyeg, de sokat tehettél volna a boldogságukért, ha időben és rendesen felvilágosítod a fiad.

A lány kiskorú vagy fiatalkorú, mert nem mindegy?

A kiskorú 14 év alatti, a fiad ebben az esetben a jog szempontjából nemi erőszakot követett el (liliomtiprás gyk.), és örüljön, ha a lány szülei nem jelentik fel.



Egyébként épp eszű szülő nem engedné ilyen körülmények között hozzátok költözni a lányát. Mondjuk költözzön a te fiad!

2012. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Dicsak, segíííly áll a házhuz! Fiatalkorúnak dupla pótlék jár, igazi shukárgéniusz a fijjad. És a csajénak még iskolájba se kell mennie!

Meg kő' szöktetni, oszt' lehet hetedhét országra szóló sátoros lakodalom. Így megyen e' falún.

2012. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is inkább az abortuszt javasolnám... teljesen normális, ha a lány szülei nem engedik el a terhes lányukat. Ha a fiad egyszer felcsinálta, nem az a megoldás, hogy magadhoz veszed és nálad cseszi el mindenki életét, hanem az, hogy észhez téríted.
2012. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Attól még lehetnek boldogok, hogy nem laknak együtt. Csak a szülőknek nem kell ellenségeskedni, hanem ha már a fiatalok egymást akarják, akkor megpróbálni melléjük állni. Én sem engedném oda a lányomat ! Godnolj csak bele, te a kismama lányodat odaengednéd máshoz ???

Én abortuszt nem javasolnék ( ha teljesen lehetetlen a helyzet), inkább örökbeadást.

2012. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

14-35. A Ptk szerint kiskorú aki 18 év alatti. A büntetőjog kezeli a 0-14, és 14-18 éveseket külön, ez utóbbit fiatalkorúakként, dse a büntetőjogot ne keverjük ide. Szóval a 17.5 éves is fiatalkorú.


Hány éves a lány? Miből élnének meg?

2012. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
na ha valakit érdekel sikerült priviben megtudni, a fiú 18 a lány 16 és eltartaná őket.
2012. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!