Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegyen takaritonot fogadni...

Szegyen takaritonot fogadni ilyen esetben es valoban serto?

Figyelt kérdés

Mozaik csalad vagyunk 2 kicsi es 1 nagy gyerekkel. A hazunk eleg nagy es van kert is. A parom sokat dolgozik es csak en segitek neki a haztartasban. A kicsik keveset tudnak segiteni, a nagy meg keresre se segit csak kethetente egyszer tereget vagy betesz egy mosást.

A parom megunta a koszt es a rendetlenseget es a hatam mogott folfogadott egy takaritonot, hogy a hazat takaritsa korbe es ennyivel is kevesebb legyen a kettonkre juto hazimunka.

En ezt sertonek erzem es nagyon rosszul esett.

Elotte sokat veszekedett velem vonjam be a nagy gyereket, de en meg nem szeretem a veszekedeseket es a nyuglodest, hogy mondogatni kelljen segitsen. Ezt a parom nem birja felfogni.


2018. jún. 25. 18:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem sértő,nem szégyen.

A munka mellett ott a család,a háztakaritás,hát nem igazi családi tevékenység...Ez áll az udvarra is.

Ha kosz ,rumli van ' szégyen vendég a háznál',ismerősök elött.

Párja csak jót akar.

2018. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

kisbabás anyuka vagyok, így sok szintén kisbabás anyukát ismerek viszonylag. Vannak köztük első babások is, akik fogadnak takarítónőt. És általánosságban is viszonylag sokan alkalmaznak.

Mi mondjuk pont nem.

Az én véleményem mondjuk az, hogy minimális segítségbe a nagy gyereked sem halna bele. A kicsiket meg azért kell szoktatni egy kevés (nem cselédkedés) segítségre, hogy nagyobb korukban ne ilyen lusták legyenek, mint a nagy gyereked.

2018. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Inkább az a szégyen, hogy a nagy gyerek nem veszi ki a részét
2018. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Az a szégyen hogy a gyerekeidet egyáltalán nem akarod bevonni ebbe.
2018. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Az a szégyen, hogy as nagytól nem követeled meg, hogy segítsen a házimunkában. Ha erre nem vagy hajlandó,m akkor örülj, hogy van valaki, aki helyettetek rendet csinál.
2018. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A naggyal.tobbszor beszeltem, de nem tortenik semmi, mintha a falnak beszelnek. Ha komolyan veszekedni kezdek vele elmegy a masik szulojehez.

A kicsik 4-5 evesek, a szobajuk rendrakasaba, aprosagokba bevonjuk oket.

2018. jún. 25. 18:44
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha ott annyival jobb a nagynak akkor hadd menjen de ne is akarjon ott is az első veszekedésnél vissza menni
2018. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Az a gond, hogy a hátad mögött fogadta fel, jobb lett volna ha megbeszélitek, amúgy nem baj ha van takarítónőtök.
2018. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 561 válasza:
96%
Nem hiszem,hogy bántó szándékkal tette volna,bár sztem teljesen higgadt sem volt,és a maga módján megoldást keresett egy problémára.Magadra nézve talán azért érzed sértőnek mert ezzel a tudtodra adta hogy nem végzed el az otthoni teendőid úgy ahogy ő szeretné.Nekünk két tizenéves van itthon és rájuk is kell időnként szólni hogy mozduljanak meg.Semmi bajuk nem lesz tőle.
2018. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Én meg iszonyatosan örülnék neki, ha meglepne egy takarítónővel :D

Az én olvasatomban nagyon is imád téged, és látja, hogy a takarítás hatalmas nyűg, ezért inkább "megveszi"

Csodás férj :)

2018. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!