Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelő apám mindenbe a...

A nevelő apám mindenbe a hibát keresi. Pl:ha söprök akkor marad par szem kis kenyér morzsa és direkt azt figyeli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Seperj rendesebben. :-)


Semmit egyebkent csak siman vannak olyan emberek, akiknek semmi nem tokeletes, amit masok csinalnak.

Ha jofej szeretnel lenni, akkor felsepersz es te szolsz neki, hogy ...kerlek nezd meg elegedett vagy-e, mert nagyon igyekeztem, remelem sikerult mindenre figyelnem.

Ha van tipikus resz (sarok, ajto alatt, asztal laba), amik miatt szol kerd.meg mutassa meg ott hogy seperj, hogy ne marafjon ott neked se morzsa. Vegul is lehet csak seprsi technika kerdese.

Talan igy orulne, ha latna az igyekezeted es elnezobb lenne veled.

2018. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
En sokkal inkabb azt mondanam, hogy nem szetszorni kene hanem megenni..
2018. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem ezt. Én soha nem söprök, seprűnk sincs, csak ez a pici amihez lapát is jár. Heti egyszer, max. kétszer porszívózok és vigyázva van a rendre. Pedig kertes ház. Semmit nem tudsz tenni, kivárod míg elköltözhetsz, akkor úgy csinálod, ahogy neked jó.
2018. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ne egyel az asztal ala.
2018. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyél rendesen, és ne disznózd össze a lakást.
2018. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha azt mondja, nem jól söpörtél össze, mondd meg neki, hogy csinálja ő, akkor biztos úgy lesz összesöpörve, ahogyan szeretné.
2018. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
És soha nem söprök! Mindig porszívózom, mindenhol!
2018. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki megfogta a lenyeget ugy latom..


Az elso jol leirta egy normalis emberrel az tok kulturalt valasz es hasznal is, de aki maseban a gerendat is tipus az nem fog se megvaltozni, se kedvesebb lenni ilyenek miatt.

Vannak ilyen emberek, nem tudsz vele mit csinalni. Aki echte kotekedo es szorszalhasogato amellol minel hamarabb le kell lepni.

2018. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem fog változni, ne aggódj.


Mostohaanyám is mindenben a hibát kereste, ha mi takarítottunk apával, meg öcsémmel, az biztosan "nem jó", "tiszta kosz maradt minden :D", "gányolhatom ki a lakást utánatok megint"... társai.


A kiskaput viszont az tette be, mikor készítettem zöldbabfőzeléket, leül, és "én nem eszem meg ezt a moslékot" - csak azért moslék, mert én főztem... érdekes, öcsém és apa simán megették, mert abszolút nem volt rosszízű, sem hányás-kinézetű.


Na, ezek után SEMMIT nem csináltam meg, míg ott éltem. A szobámat takarítottam, de ennyi. Aki csak azért lemoslékoz egy norális, ehető kaját, mert a mostohalánya csinálta, az forduljon fel.


De a muffinjaimból sem evett, semmiből, amit én készítettem.

2018. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Kamaszpanasz. Mikor rengetegszer kell szólni, hogy nagy duzzogva megcsinálj egy feladatot, ami mindig is a tiéd, de rendszeresen “elfelejted”, aztán emlékeztetnek, akkor “mindjárt, csak még ez+az” egy óra múlva ez megismétlődik, majd újra és megint... na, és akkor sokadik alkalommal nagy duzzogva, dúlva-fúlva nekilátsz, de szándékosan felületesen csinálod meg, például sepréskor ott hagyod a fele koszt a földön. És ha erre rámutat valaki, hogy ez így nem az igazi, akkor “jaj már, az csak pár szem rohadt morzsa!” És szaladsz könnyekkel a szemedben panaszkodni, hogy de nehéz életed van.
2018. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!