Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értitek anyám logikáját?...

Ti értitek anyám logikáját? Miért nem ehetünk soha friss kenyeret?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy falun élünk, itt nem lehet válogatni, ide a legolcsóbb kenyeret hozzák a boltba, ami frissen is épphogy csak ehető, másnaposan pedig olyan száraz, hogy meg lehet fulladni tőle.

Tehát anyám megveszi a kenyeret, hazahozza és beteszi a fagyasztóba, hogy azt majd másnap együk meg. Minden nap másnapos kenyeret kell enni, hiába fagyasztja le, attól még ugyanolyan szar.

Tegnap mikor hozta haza a kenyeret vágtam belőle egy szeletet, és mint egy idióta, habzó szájjal üvöltözött, hogy majd holnap megeszed a tegnapelőtti kenyeret. Ha pirítóst akarok enni, akkor meg előbányászik 4-5 napos kenyeret, hogy az pirítósnak tökéletes lesz, holott undorító, olykor penészes is...

Ti értitek ezt a logikát? Miért nem lehet soha friss kenyeret enni? Olyan válaszokat nem kérek, hogy más megenné a száraz kenyeret is.



2015. dec. 11. 15:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap hoz friss kenyeret és az megy a fagyasztóba, az előzőt meg kiveszitek? Jól értettem ezt az eltolódást?
2015. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. dec. 11. 15:40
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a vilagon semmi ertelme nincs.. O mivel magyarazza a logika teljes hianyat ebben a folyamatban?
2015. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, anyukád nem akar minden nap a boltba menni, ezért fagyasztja le a kenyeret, én is szoktam ilyet csinálni néha, csak hát nálunk nagyon finom a friss kenyér és ha rögtön lefagyasztom, még jó kiolvasztás után is.


A penészes kenyeret nem értem, mert pirítósnak tényleg jó a kicsit szikkadt kenyér, talán még jobb is, könnyebben pirul, de a penészeset nagyon a kutyának sem adnám oda, nem hogy megegyük.

2015. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem tud rá magyarázatot adni.
2015. dec. 11. 15:42
 6/37 HUN_Sector ***** válasza:
73%

Sőt.. a penészes kenyérrel való etetésnél fennáll a kiskorú veszélyeztetése is (ha van 18 éven aluli a családban)


Nektek kell erről a hülyeségről leszoktatni őt.

2015. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem. Ha mindennap van friss, akkor mindennap azt a frisset kéne megenni. Ha esetleg marad belőle azt lehetne elrakni későbbre, pirítósnak.
2015. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Én már rég felajánlottam volna, hogy megveszem én frissen minden nap, suli után, vagy akár előtte, de így, ahogy anyukád csinálja, ez tényleg furi.
2015. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem vesztek zsömlét? Vagy nem lehet fél kg kenyeret venni és akkor minden nap megvennétek inkább frissen?
2015. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%
Ez számomra is érdekes. Mi a maradékot bundáskenyérnek esszük meg, vagy megcsinálom zsemlemorzsának. A frisset esszük mindig.
2015. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!