Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? A párom gondolkod...

Ez normális? A párom gondolkodása?

Figyelt kérdés
Kérlek ne kovezzetek meg.Sajnos nincs kb 1 barátom se már de muszály kiadnia magamból.Úgy össze vesztunk a parommal.Lényeg a lényeg hogy gyesen voltam.Elérkezett hogy már munkát keressek.De a párom nem engedi vagyis orditott tegnap is hogy amit en keresnék 1 hónap alatt azt ő meg keresi 1 hétvége alatt.De eb szertnek menni dolgozni (megmondom oszinten az emberek miatt is..egesz nap egyedul vagyok senkivel se szoktam beszelni,felnottel)csak akkor neki kevesebbet kéne eljárni dolgozni hogy tudjon vigyázni a gyerekre.Anyosek is vigyaznanak rá de mint ketten aktív munkások és szívesen programoznak is és nem lehet a végtelenségig rájuk számítani.De miért ilyen a párom egyszer azt hanytorgatja a szemre mert te nem dolgozol meg csak ő keresi a pénzt aztán meg en minek mennek dolgozni amikor az az x összeg kevés.Meg ha en annyira emnerek kozott akarok lenni mennyek a diszkoba meg a kocsmaba.ez is hogy??tudom hogy nem jo ez igy,biztos írjátok majd.Én is tudom az agyam is csak meg a szívem nem engedi.Kérlek ne ítélhetik el..amiért egy ilyen emberrel vagyok...tudom eb is..

2018. jún. 29. 11:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Na de a párod mit akar? Érthetetlen lett a kérdésed.
2018. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocsi.Lenyeg a lényeg hogy nem mehetek dolgozni mert ő nem fog kevesebbet eljárni dolgozni hogy vigyázzon a gyerekre.
2018. jún. 29. 11:11
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

A "párod" egyszerüen függöségben akar tartani, ezért nem akarja, hogy elmenj dolgozni és ezért veti a szemedre, hogy ö tart el.


Viszont attól, hogy te munkába jársz, arra ne számíts, hogy ö kevesebbet jár el "dolgozni" és többet fog a gyerekkel folgalkozni - ez rád fog maradni, és ha sokallod, akkor megkapod, hogy te akartál dolgozni járni, oldd meg a problémádat egyedül.


Szerintem kezdj el komolyan keresni olyan munkát, amiböl meg tudsz élni a gyerekkel, mert vagy éledet végied hagyod, hogy megalázzon, vagy függetlenedesz töle, adott esetben akár el is kell válnod töle.

2018. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
A 3-as vagyok: a gyereket meg add be óvodába, akkor nem kell másnak vigyázni rá!
2018. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

#1 hogy hogy mit? Hogy maradjon otthon.


Kérdező, ha anyagilag nézzük neki van igaza, de téged is meglehet érteni. Viszont arra nem gondoltál, hogy eljárj csoportos foglalkozásokra? Akár aerobic órára, jógára, edzőterembe, bárhova ahol tudsz ismerkedni, kérdés mi az érdeklődési köröd. Vagy ilyen közös baba-mama foglalkozásokra. Csatlakozz fb-on csoportokba, manapság könnyű új embereket megismerni.

2018. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsi? Ovi? Leginkább ott szoktak gyerekekre vigyázni és akkor nem a párodnak kellene.
2018. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora a gyerek? Ha nagyon kicsi, jobb,ha még veled van. Ahol laktok nézz körül - sok helyen, művelődési házakban, iskolákban vannak baba-mama klubok, baba-tornák, dalos-óvodák, egyéb olyan dolgok, amelyek nagyon jók a kicsinek és neked is. Így fokozatosan megszokj a kicsi a társaságot és ha majd bölcsődébe megy, nem lesz olyan sokszor beteg.
2018. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen Ovi az van igazatok van csak olyan a szakmám hogy több mint valószínű hogy hétvégén is mennem kéne dolgozni.O meg akkor van oda maszekolni és azért össze egyezhetetlen.Anyosomek meg szívesen járnak hetvegente kirándulni vagy fürdőbe.De ebből adandoan hétvégén is egyedül vagyok.Meg bánt hogy állandóan oda van dolgozni.Azért vennék le terhet a válláról hogy neki is könnyebb legyen.De nem akarja meg érteni.
2018. jún. 29. 11:22
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Dobd ki a párod, mert

1. nem normális, hogy megtiltja a munkát

2. nem normális, hogy ordít veled

2018. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Exem is eljátszotta velem ugyanezt,találtam valami munkát,folyamatosan leszólta,meg kevés pénz,ecetera,függőségben akart tartani.Erre volt nagyon jó másik példa is sokszor,miszerint utálta ha valaki alkoholt ivott(persze ő vedelt).Elmentünk valahova,mondta nyugodtan kérjek bármit,alkohol is lehet,kértem egy pohár bort,erre megcsinálta a fesztivált.Ilyen ember mellett élni katasztrófa.
2018. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!