Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik még olyan pasi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan pasi a 18-25 éves korosztályban aki jól nézki és normális gondolkodása is van?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal. :)
2017. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Igem van csak ritka ugy mint a normalis es szep lany... Hiaba tartja magat szepnek es melle egeszen normalis ha csak o tartja magat annak es nem akarok megserteni senkit de igen sajnos sok ilyen van , hogy azt hiszi milyen alomn kozben meg ...

Mindegy szelektalj, valassz jol, habar mivel lany vagy gondolom es normalis pasit keresel nagy a valoszinusege hogy csak az utan miutan megdu*attad magad valamilyeb suttyoval es csofalkozol higy dobott.

18f

2017. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Több, mint gondolnád, csak nem olyan egyszerű megfelelő partnert találni.

Mondom ezt fiúként hadonló helyzetben.

20/f

2017. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Nem dugattam meg magam semmilyen suttyóval és nem dobtak, a félreértések kedvéért :)
2017. aug. 2. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne?

Elég megkeseredettnek tűnsz a kérdésed alapján.

2017. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 18 évesen nem ilyen helyesírás kellene.

A másik hogy a külső nem minden a belső már annál inkább. Ezzel nem azt mondom hogy a kúlsò nem számít de sztem a belsò jobban.

2017. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés elképesztően relatív, kinek mit jelent a normális?

Amúgy van,normális gondolkozású vagyok szerintem. 20/F

2017. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyok!


24/F

2017. aug. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28 vagyok :(
2017. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!