Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm nem foglalkozik a...

Tesóm nem foglalkozik a gyerekeivel, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy kb egy evvel ezelotti “kerdesemhez” ismet irtam a fejlemenyekrol. Olvassatok el, mi a velemenyetek? https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Annyira jol esik kiirni magambol ismeretlen embereknek! :/



2018. jún. 30. 17:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnalom.. ha zavar titeket akkor tobbet nem irok ide! :/ sziasztok!
2018. jún. 30. 19:14
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell besértődni, ez a nagy igazság. Ahogy elnézem, az neked meg fáj. Nem neked kéne, hogy fájjon, hanem az összes többi körülötted élőnek, aki érintett benne!
2018. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Véleményt kértél, íme az enyém:

Egyrészt hidd el a sz@rzsàk nővérkédnek esze àgába nem lenne öngyizni, csak fenyegetőzik vele, mert làtja, hogy beszopjàtok. De tegyük fel mégsem, és megpróbàlja, legalàbb psziszomókus kezei közé kerül,de szegény gyerekeinek 10000% jobb lenne akàr nélküle is, màr bocs. Milyen ember lesz így belőlük szerinted?!?

Ne haragudj, de nekem teljesen hiteltelen a sipàkolàsod, mert nem tesztek semmit évek óta, hogy bàrmi megvàltozzon! És innentől a két (lassan gondolom jön majd a harmadik is) szerencsétlen gyerek életének tönkre gyalàzàsa az egész díszes csalàdotok kollektív hibàja.

Hajtod itt, hogy szegény nővérem, brühühü de szörnyű a helyzet, és mi teszel? SEMMIT! Néha elmotyogjàtok neki, hogy nem kéne, de azért a pénzt nyomjàtok neki, holott 2 knagy pofon kéne neki, meg egy vödör hideg víz a nyakàba, egy verbàlis fejmosással kísérve, miszerint hipersebességgel àssa élő emberi mivoltàt, különben elveszitek a gyerekeit, pénzcsapot elzárni.

És még kell tenni, vegyétek magatokhoz őket, vagy a szüleid, a hibbant tesód meg vagy összeszedi magàt vagy nem. Boruljon csak ki, örjöngjön, ràhívjàtok a mentőket, és innen lehet is tovàbblépni.

Megkockàztatom nevelőszülőknél is jobb lenne nekik, mint ez.

De gondolom úgyis csak mozizol tovàbb, ölbe tett kézzel, szörnyülködve, évente kérdést kiírva ide, és szegény gyerekek utolsó mentsvàra az marad, hogy az oviban legyen egy jó érzésű pedagógus, aki kiböki a szitut, és majd intézkedik. Helyetted.

2018. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Én teljesen értelek.Tisztában vagy a növéred hibáival,minden világos...de a testvéred,és soha nem tudnád a sárban hagyni letaposva,ujra és ujra a gyerekeivel együtt...Jo ember vagy,igazi testvér,de sajnos nem huzhatod a fejét ki a homokbol,ha ö vissza akarja dugni.Segits a gyerekeknek,amennyi töled telik,mást sajnos nem tehetsz.
2018. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Leszarom, inkább hagyodna gyerekeket szrbna minrhogy segitenél. Ennyi, hülyék vagytok ti mindannyian...
2018. júl. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésednél kaptál egy ilyen választ (nem én írtam, csak bemásolom) :

"Figyelj, ha a tesod öngyilkossággal fenyegetözött, akkor a szuleid kezdeményezzék, hogy ö is gyámság alá keruljön, ezen kivul inditsák el az eljárást, hogy a két gyerek az ö kizárolagos gyámságuk és felugyeletuk alá keruljön, mert igy a gyerekek a nagyszulöknél lakhatnának, a szuleid nem örlödnének fel abban, hogy folyton pénzt kuldenek és másik városba járkálnak segiteni."


Mi nem volt jó ebben a tanácsban, hogy nem fogadtad meg? Én megértem, hogy nem akarod, hogy nővéred kikészüljön(ha elvennék a gyerekeket) , de így mi lesz azzal a két kis éhező, ápolatlan, taníttatlan, szomorú kis lélekkel, akik a szüleik nyomorját kénytelenek viselni? Miért jobb ezt eltűrni? "Mert vétkesek közt cinkos aki néma."

2020. júl. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!