Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik ennyit a...

Miért foglalkozik ennyit a volt feleségével?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha kérdezem, vagy ha rászólok, akkor csak annyit mond, hogy hát mert nála van a gyerek. Ez oké.

De napi szinten téma a nő, folyamatosan szidja. Már unom hallgatni. Mindig a volt feleségével és annak élettársával foglalkozik, hogy hova mennek, mikor jönnek, biztos nem szexelnek sokat, mert vele sem szexelt az asszony...stb.


Miért abban a pékségben veszi a péksütit a gyereknek, miért nem abban.... egyszerűen bármibe, tényleg bármibe képes belekötni. Ha főzök/sütök valamit, abból is a volt feleségére asszociál, hogy na ő nem tudna ilyet, mert mindig star szakács volt. Ha felveszek egy szép ruhát, akkor a volt feleségén ez biztos nem így mutatna.. stb.


Pedig amúgy a csaj teljesen normális velem/velünk. Nem patáliázik, amikor megyünk a gyerkőcért, kávéval kínál, érdeklődik...stb.


Persze megkaptam hogy ne legyek már ilyen kedves vele, mert ez neki rosszul esik, ne csevegjek vele...

Pedig a kisfiú érdeke is, hogy lássa normális a viszony.


Lassan már kezdem azt gondolni, hogy még mindig szereti és féltékeny. De ezt persze tagadja.


2017. okt. 17. 08:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy érez még valamit iránta. Sajnálom, de ebben a kapcsolatban csak mellékszereplő vagy.
2017. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
sajnos 1 es valaszolonak azt gondolom igaza van. remelhetoleg vege lesz ennek. ha nem akkor kellene egy komoly beszelgetes hogy ez neked ROSSZUL ESIK es eleged van. ha nem hagyja abba rovid idon belul akkor en elgondolkodnek azon hogy erdemes e ebben a kapcsolatban maradni?
2017. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez nagyon gáz, ....lépjél, míg nem késő!!
2017. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen szerelmes belé...


Én nem tudnék pótlék lenni senki életében, úgyhogy én a következő hiszitijénél valószínűleg elhagynám.

2017. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Már ez a személyiség, hogy a másikat mocskolja, eléggé gáz. Nekem nem kéne az ilyen, az biztos.
2017. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért váltak el, ki hagyta ott a másikat, akárhogy is, de a párod ezt a régi kapcsolatát még nem zárta le.
2017. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolnék, hogy ő ezt még egyértelműen nem zárta le. Ha lezárta volna, akkor nem érdekelné, hogy kivel-mit csinál, mármint normális keretek között. Elég fura, hogy neked semmi bajod a nővel, ő meg mindenért ennyire kiakad. Inkább örülhetne, hogy normálisan kijöttök egymással. Nekem is féltékenynek tűnik. Ez azért is fura igazán, mert hogy neki is vagy már te, nem egyedül van.
2017. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Akkor elkezdhetnéd sejteni hogy miért is mentek szét az exével. Segítek! Ez a pacák egy igazi f@$zfej.
2017. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig szereti, mivel éjjel-nappal az exére gondol,minden rá emlékezteti.
2017. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Ezt rendszeresen csinálja, te pedig még mindig vele vagy? Nem értelek. Egyértelműen nem zárta le a kapcsolatot, az meg alap, hogy tagad, hiszen ha bevallja, egy minimális önbecsüléssel rendelkező nő ott fogja hagyni a francba (bár egy egészséges önbecsüléssel rendelkező nő már a harmadik ilyen hisztijénél otthagyta volna sztem).
2017. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!